Trumpų šeimai ir tiems, kurie netrukus susituoks su Trumpų šeima, viskas atrodo ne taip gerai. Remiantis nauja ataskaita, Kimberly Guilfoyle, t. y. Donaldo Trumpo jaunesniojo mergina / slapta sužadėtinė / patarėja ir buvusio prezidento Trumpo lėšų rinkėja, 2023 m. sausio 4 d. tekstuose teigė, kad surinko 3 mln. sausio 6-osios buvusio prezidento mitingo „Stop the Steal“, kuris įvyko prieš pat 2000–2500 Trumpo šalininkų miniai žiauriai užpuolant JAV Kapitolijaus pastatą. O, ir mes sakome slaptas sužadėtinis, nes 52 metų televizijos žinių asmenybė ir 44 metų Trumpo sūnus, matyt, susižadėjo beveik prieš metus, bet nusprendė pasislėpti naujienas!

Remiantis nauju ProPublica pranešimu, Guilfoyle'o tekstai B altųjų rūmų pareigūnei Katrinai Pierson, kuri buvo mitingo ryšininkė, rodo, kad ji gyrėsi surinkusi lėšas Trumpo 2023 m. sausio 6 d. mitingui prie Elipsės. Vašingtone, kuris įvyko prieš Kapitolijaus riaušes. Viename iš buvusių „Fox News“ vedėjos pranešimų buvo rašoma: „Tiesiog viena iš mano aukotojų, Julie su 3 mln.“, turint omenyje akį džiuginančią Julie Jenkins Fancelli, Trumpo megadonorė, kuri taip pat yra „Publix“ prekybos centrų tinklo įpėdinė, auką.

Splash News

"Teksto žinutės taip pat atskleidė, kad ji labai palaikė kitų kraštutinių dešiniųjų kalbėtojų papildymą scenoje sausio 6 d., ir pridūrė, kad nori pristatyti savo vaikiną / sužadėtinį "Stop the Steal “, nes ji surinko tiek daug pinigų, manome, kad iš dalies remiamasi Fancelli auka. „Wall Street Journal“ pranešė, kad sausio 6-osios mitingas kainavo apie 500 000 USD, o apytiksliai 300 000 USD iš Fancelli aukos buvo panaudota jam apmokėti."

"Įdomu, kad nutekintos tekstinės žinutės taip pat rodo, kad Pierson atsakymas Guilfoyle leido manyti, kad ji negalėjo kontroliuoti, kas kalbėjo renginyje, nes tik prezidentas turėjo pasisakyti per kalbėtojus. Tačiau Guilfoyle galiausiai kalbėjo renginyje, nes ji užlipo ant scenos prieš Trumpą jaunesnįjį ir miniai pasakė: Mes neleisime, kad liberalai ir demokratai pavogtų mūsų svajonę ar rinkimus. "

Splash News

"Siužetas tirštėja, nes ProPublica (be kitų parduotuvių ir leidinių) anksčiau pranešė, kad Caroline Wren, kuri pranešė Guilfoyle&39;ui Trumpo pergalės finansų komitete, teigė surinkusi 3 mln. renginiui surinktos lėšos niekada nebuvo atskleistos. Tačiau Joe Tacopina, „Guilfoyle“ advokatas, sakė „ProPublica“, kad jo klientė neturėjo nieko bendra su lėšų rinkimu ir nepatvirtino kalbėtojų sausio 6 d. ištrauktas iš konteksto.Kuo ar kuo turėtume tikėti?!"

"Wren taip pat nesugebėjo paaiškinti, ar Guilfoyle&39;as dalyvavo renkant lėšas mitingui. M. Wren žiniomis, Kimberly Guilfoyle nedalyvavo renkant lėšas jokiems įvykiams sausio 6 d., sakoma Wren pranešime „ProPublica“. Jie abu dalyvavo taikiame mitinge, kuriame dalyvavo šimtai tūkstančių amerikiečių, kurie buvo Kolumbijos valstijoje tam, kad teisėtai pasinaudotų savo pirmųjų pataisų teisėmis, kurios yra pagrindinis Amerikos demokratijos ramstis. Atrankos komitetas, tiriantis Kapitolijaus riaušes, iškvietė Piersoną ir Wreną, be kitų, esančių Trumpo rate, nors Guilfoyle&39;o šiuo metu tarp jų nėra."

Kategorija: