Atrodo, kad Khloé Kardashian savo kampelyje turi daug žmonių po žinios, kad Tristanas Thompsonas susilaukė vaiko su 31 metų kūno rengybos modeliu Maralee Nichols per 30-ąjį gimtadienį, kol jis dar palaikė santykius su 37 metų -metų Good American įkūrėjas.

Khloé ne tik turėjo artimą draugą ir sąjungininką savo sesers Kourtney Kardashian buvusį Scottą Disicką, kuris labai aiškiai išdėstė savo mintis apie Sakramento „Kings“ žaidėją, bet ir atrodo, kad jos buvęs vyras. Lamaras Odomas, su kuriuo ji buvo ištekėjusi 2009–2016 m., taip pat palaiko ją viešai!

Splash News

"Buvęs Los Andželo „Lakers“ žaidėjas pasidalijo savo mintimis „Facebook“ puslapyje, kuriame buvo iš naujo paskelbta nuotrauka, kurioje Tristanas labai viešai atsiprašė Khloé, kurį jis padarė savo „Instagram Story“ sausio 3 d. Ir turime pripažinti, kad nesitikėjome, kad Lamaras bus toks atviras! „Instagram“ paskyroje „Comments By Celebs“ 42 metų profesionalus krepšininkas sakė: tikrai linkiu jai tik geriausio ir tikiuosi, kad vieną dieną galėsime vėl užmegzti ryšį ir pasikalbėti kaip draugai. Tada buvusi profesionali sportininkė pasakė: ji yra geras žmogus ir nusipelno pasaulio. Aww! Mums patinka, kai buvę vyrai vienas apie kitą sako gražius dalykus!"

"Pasak TMZ, kuris, kaip pranešama, paklausė Odomo apie Khloé ir Tristano dramą, kai jis ir jo vadybininkas buvo Atlantos žuvų turguje Buckhead mieste trečiadienį, sausio 12 d., buvusi NBA žvaigždė iš tikrųjų nesikreipė į savo buvusi žmona dar, bet pranešė, kad dabar būtų puikus metas ją apkabinti.Ir nors jis daugiau nesigilino į sukčiavimo skandalą, Odomas, kaip pranešama, sakė, kad jis yra kvailas, turėdamas omenyje pastarojo meto Tristano elgesį. Taip!"

Kategorija: