Grakščiai senti galima subalansuota mityba, pakankamas miegas ir nuosekli bei kruopšti odos priežiūros tvarka.

Kreipėmės į sertifikuotą dermatologę Dr. Debrą Jaliman, M.D., kad gautume nuoseklią vakaro senėjimą stabdančio rutinos programą, kurią lengva laikytis ir kuri yra nepaprastai naudinga jūsų odos sveikatai.

Šie patarimai tinka bet kokiam odos tipui, nesvarbu, ar jau turite raukšlių, amžiaus dėmių ir smulkių raukšlių ir norite jas gydyti, ar norite ilgainiui jų išvengti.

Shutterstock

1 veiksmas: nuplaukite veidą švelniu valikliu ir pašalinkite visą makiažą

Veido plovimas yra būtinas norint išsikimšti poras, išvengti spuogų ir apskritai išvalyti odą. Jalimanas tiksliai paaiškina, kaip plauti veidą, kuo jį plauti ir vieną įprastą metodą, kurio reikia vengti.

"„Naudokite medvilninį tamponą arba kūdikių skalbimo šluostę, kad lengvai nusipraustumėte veidą, sako Jalimanas, bet kiekvieną kartą pakeiskite ir naudokite švarų skudurėlį ar įklotą. Ji sako, kad plaunant veidą nenaudoti pirštų, nes po nagais yra bakterijų, o pirštai nepakankamai nušveičia."

"Rinkitės švelnų prausiklį su drėkinimu, priduria Jaliman, pažymėdamas, kad glicerinas, hialurono rūgštis ir keramidai yra geras pasirinkimas. Naudokite micelinį vandenį, kad pašalintumėte paskutinius makiažo pėdsakus, nes jame nėra alkoholio ir jis nesausins, sako Jaliman."

Shutterstock

2: Naudokite gydomąjį serumą

"Išvalius odą, kitas žingsnis – pridėti gydomąjį serumą. Aš esu didelis niacinamido gerbėjas, nes jis išlygina odos spalvą – raudoną ir rudą spalvą, sako Jalimanas."

Ji pataria rinktis produktą su hialurono rūgštimi, kad padidintumėte drėgmę, nes tai labai drėkinamasis ingredientas, kuris skatina odą putlią ir spindinčią. Senstant mūsų oda gamina mažiau riebalų ir drėgmės, todėl kuo daugiau ją drėkiname, tuo mažiau matome raukšles.

Shutterstock

3: Drėkinkite

Pridėjus gydomąjį serumą, skirtą veidą drėkinti, kitas žingsnis – dar labiau jį drėkinti. Artėjant žiemai, jūsų oda gali būti sausa, pleiskanojanti, todėl daug drėgmės yra svarbiausia.

" Ant viršaus galite pridėti papildomo drėkinamojo kremo, sako Jalimanas. Pasirinkite vieną su keramidais, glicerinu ir hialurono rūgštimi. Jei tikslas yra turėti kuo sveikesnę odą, drėkinimas yra esminis žingsnis kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą."

Shutterstock

4: Pailsėkite!

Venkite tamsių ratilų ir kitų sunkiai nuslėpiamų amžiaus požymių, užfiksuodami z! Tinkamo miego svarba puikiai odai yra neprilygstama. Kas vakarą nuo šešių iki aštuonių valandų miegas turi neįtikėtinos naudos jūsų sveikatai. Kūnui reikia šio laiko atsistatyti, pasitaisyti ir galiausiai pailsėti.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie bet kurį iš šių žingsnių, produktų arba kaip sukurti jums tinkamiausią odos priežiūros rutiną, apsilankykite pas dermatologą, kad naujus metus pradėtumėte su puikia oda.

Kategorija: