Jei jūsų iPhone akumuliatorius užsispyręs išlaiko įkrovą, nenusiminkite. Technologijų ekspertų teigimu, yra būdų, kaip galite kovoti su problema, kurie užtruks vos kelias dienas ir turės didžiulį skirtumą. Pradedantiesiems būtina žinoti, kurie įpročiai greitai išeikvoja akumuliatorių – tik tada galėsite kuo greičiau išspręsti problemą ir tęsti gyvenimą (turėdami visiškai įkrautą telefoną). Technikos ekspertas Aseem Kishore, „Help Desk Geek“ generalinis direktorius, kalbėjosi su SHEFinds.com apie keturias stebinančias priežastis, kodėl jūsų „iPhone“ baterija TAIP greitai nyksta – ir kaip jas ištaisyti.

Jūsų ekranas per ryškus

Viena iš didžiausių akumuliatoriaus išeikvojimo priežasčių yra susijusi su per šviesiu ekranu.

„Paprastai ekrano ryškumas turi didelę įtaką akumuliatoriaus naudojimui“, – sako Kishore. „Tai labai paprasta, kuo ryškesnį ekraną nustatysite, tuo labiau išeikvos akumuliatorius. Taip yra todėl, kad norint, kad jis būtų toks ryškus, reikia energijos, todėl reikia vėl ir vėl įkrauti. Paprasčiausias sprendimas būtų nustatyti mažesnį ryškumą.“

Jūs nesinaudojate bateriją tausojančiomis funkcijomis

Atspėk ką? Jūsų telefone yra funkcijų, kurios (tiesiogine prasme) padeda taupyti akumuliatoriaus energiją, bet jūs turite žinoti, ar jos yra, ir tinkamai jomis naudotis.

„Itin patogus sprendimas yra pasirinkti mažos galios režimą savo iPhone“, – pažymi Kishore. „Kodėl? Nes tai tiesiogine prasme yra funkcija, leidžianti naudoti mažiau akumuliatoriaus! Tačiau tai gali neleisti jums naudoti kai kurių funkcijų, kad galėtumėte atlikti savo užduotį, todėl turėsite pasirinkti labai protingai.”

Shutterstock

Jūsų el. laiškai sinchronizuojami automatiškai

Tikrai nereikia nuolat sinchronizuoti el. laiškų, be to, tai sunaudoja daug akumuliatoriaus energijos. „Vietoj to tiesiog rankiniu būdu atnaujinkite el. paštą, kai tik norite jį patikrinti, nes tai sutaupo daug energijos“, – sako Kishore.

Jūs švaistote duomenis

Sprendimas: įjunkite Duomenų taupymo priemonę. „Ypač tiems, kurie savo duomenis naudoja be perstojo – atminkite, kad tai sunaudoja daug baterijos“, – sako Kishore. „Taigi įjunkite duomenų taupymo parinktį, kad būtų išsaugoti duomenys ir akumuliatoriaus veikimo laikas.“

Kategorija: