Nesvarbu, ar ką tik pasidarėte sau karantininius kirpčiukus, dėl kurių dabar gailitės, ar norite iki juosmens siekiančių plaukų iki vasaros, daugelis iš mūsų stengiasi efektyviai ir sveikai auginti plaukus. Norėdami tai padaryti, svarbu pasikonsultuoti su plaukų priežiūros specialistais, kad žinotumėte, kokie produktai yra tinkami – mes tuo pasirūpinome už jus!

Kalbėjomės su plaukų stilistais ir kosmetologais, kad surastume vieną gyvybiškai svarbią serumo sudedamąją dalį, kuri padėtų jums sveikai išauginti plaukus.

Kodėl biotinas veiksmingas plaukų augimui

Biotinas, dar vadinamas vitaminu B7 ir vitaminu H, yra vandenyje tirpus, vadinasi, organizmas jo nekaupia.Kasdienis suvartojimas yra būtinas sveikai odai, akims, kepenims ir, žinoma, plaukams. Nors biotino galima gauti iš maisto produktų, pavyzdžiui, kiaušinių trynių, riešutų, sojų pupelių ir kt., mūsų ekspertų š altiniai taip pat rekomenduoja naudoti serumus, kurių pagrindinis ingredientas yra biotinas, kad plaukai būtų sveikesni ir ilgesni.

„Vitaminas B7 yra būtina organizme randama maistinė medžiaga, kuri dalyvauja tiekiant deguonį plaukams per raudonuosius kraujo kūnelius“, – sako Rodrigo Galvao, „GEM House“ Grinpoint mieste, Brukline, plaukų stilistas. „Jį galima vartoti vitaminų pavidalu arba serumo pavidalu, tepant ant galvos odos ir masažuojant, kad galvos oda dar labiau pritekėtų kraujo.“

Biotino serumai, aiškina Galvao, gali padėti kovoti su plaukų slinkimu, nes biotino trūkumas dažnai yra plaukų slinkimo veiksnys.

Plaukų ekspertė ir kosmetologė Ghanima Abdullah priduria, kad nesvarbu, ar vartojate jį kaip priedą, ar vartojate lokaliai, biotinas „atneša maistines medžiagas į plaukų folikulus ten, kur jų labiausiai reikia.“ Rinkoje yra daug biotino šampūnų, ir nors jie padės, sako ji, tik ribotas biotino kiekis iš tikrųjų pateks į plaukų folikulus (kur auga plaukai), nes jūs ketinate juos nuplauti.

„Geriau naudoti vandens pagrindu pagamintą serumą su biotinu, nes vandens pagrindu pagaminti produktai patenka į plaukų folikulus ir ten liks bei atliks savo darbą, bent jau iki kito plovimo“, – sako Abdullah.

Kitas biotino privalumas yra tai, kad jis padeda pagerinti struktūrinį keratino vientisumą, kuris, pasak Abdullah, sudaro išorinį mūsų kūno ląstelių sluoksnį, įskaitant plaukus, nagus ir odą. „Plaukų sveikata gali pagerėti reguliariai naudojant kelis mėnesius“, – sako ji.

Dabar, kai žinote, kokią naudą biotinas gali suteikti jūsų plaukams, taip pat paklausėme savo ekspertų apie kitus populiarius serumo ingredientus.

Shutterstock

Kitų įprastų serumo ingredientų suskaidymas

"Nors įrodyta, kad biotinas padeda nuo plaukų slinkimo, Galvao teigia, kad labiausiai paplitusi kosmetikos veiklioji medžiaga yra minoksidilis, padedantis plaukams augti, slinkti ir slinkti."

"Minoksidilis, tepamas ant galvos odos, serume ar net putose, padės išplėsti kraujagysles ir padidinti kraujotaką, sako Galvao. Tai paskatins naujų plaukų augimą, nes į galvos odą patenka daugiau deguonies ir maistinių medžiagų, užkertant kelią plaukų slinkimui. Jis sako, kad tai yra viena iš pagrindinių veikliųjų medžiagų alopecijai – žinomo tipo plaukų slinkimui – gydyti."

"Abdullah sako, kad biotinas vis dar yra greičiausias plaukų augimo komponentas, kurį ji rado, palyginti su kitais įprastais. Aš išbandžiau kofeiną, ricinos aliejų, pipirmėčių ir moliūgų sėklų aliejų, kurie yra plaukų augimo sudedamosios dalys, bet niekada nemačiau rezultatų, kurie būtų tokie greiti kaip biotinas, sako Abdullah. Tiesą sakant, vos per tris savaites mačiau, kad plaukai sustorėjo prie šaknų ir pakraščių."

"Ji pataria ieškoti serumo su daugybe plaukų augimą skatinančių ingredientų, nes skirtingi organizmai geriau prisitaiko prie skirtingų dalykų."

"Naudotojai, linkę į spuogus, turėtų elgtis atsargiai, sako Abdullah, nes spuogų priepuolis gali būti galimas šalutinis poveikis, jei per greitai įsisavinate biotiną į savo kasdienybę. Norėdami to išvengti, pabandykite naudoti biotino serumą kartą per savaitę, tada du kartus per savaitę prieš pradedant naudoti kiekvieną dieną."

Apskritai geriausius serumo ingredientus jums asmeniškai visada galite nustatyti jūsų gydytojas ir plaukų specialistas.

Žinodami apie biotino potencialą skatinant plaukų augimą, ir tiesiogiai iš ekspertų klausydamiesi, taip pat galite lengviau rasti produktų, atitinkančių jūsų dabartinius plaukų augimo poreikius ir tikslus.

Kategorija: