Kas nekalba apie Julią Fox, naująją Kanye Westo merginą šiomis dienomis? „Uncut Gems“ aktorė yra naujausia įžymybė, dėvinti madingas „tanginių kelnių“ kelnes žemu liemeniu su labai atidengtais, juosteles primenančiais dirželiais. Apsivilkti ką nors žemo juosmens yra įspūdingas žygdarbis, o seksuali Fox pasimatymų vakaro išvaizda su Westu yra laukinė.

2023 metų naujoji it pora sausio 4 d. išėjo vakarieniauti Niujorke į garsenybių pamėgtą italų restoraną „Carbone“. Jie taip pat nuėjo žiūrėti „Slave Play“ – dabartinį pasirodymą Brodvėjuje.Fox suporavo savo 90-ųjų pabaigos / 20 metų įkvėptas Miaou Thong Pant su „Balenciaga“ spandex modeliu ir odiniais batais.

Norėdama užbaigti išvaizdą, ji pagriebė juodą mini Balenciaga piniginę ir juodas odines pirštines. Lažinamės, kad West negali gauti pakankamai – „Balenciaga“ yra jo mėgstamiausias prekės ženklas.

Teatre Fox buvo pastebėta dėvinti mėlynai juodai dryžuotą Sies Marjan aksominį p altą. Vėliau tą vakarą eidama vakarieniauti ji iškeitė jį į ilgą juodą odinį trumpą p altą. West pasirinko dažais dengtus juodus džinsus, mėlyną gobtuvą, ilgą juodą p altą su gobtuvu ir darbinius batus iš Red Wing Shoes.

Po to, kai buvusi reperio Kim Kardashian apsigyveno su Pete'u Davidsonu, Westas suartėja su Fox, aktore, modeliu ir filmų kūrėja. Kaip bebūtų keista, ji taip pat turi kūrybinę istoriją su Davidsonu (jie kartu dalyvavo žurnalo „PAPER Magazine“ viršelio fotosesijoje).

Jei visa tai atrodo per artima, kad būtų patogu, Fox taip pat savo tinklalaidėje atskleidė, kaip pranešė puslapis Six , kad ji buvo „užkietėjusi, OG“ Kardashian šeimos gerbėja.

Tai buvo pasakyta likus kelioms savaitėms iki jos pažinties (ir pradėjus susitikinėti) su Westu. Linkime abiem poroms viso ko geriausio – nors tikrai sunku su jais neatsilikti.

Kategorija: