Princas Williamas ir Kate Middleton susituokę jau daugiau nei 10 metų, tačiau per ilgų piršlybų laiką jų porai viskas ne visada buvo tobula. Dar 2007 metais pora išgyveno trumpą išsiskyrimą, per kurį princas Williamas buvo pastebėtas daugelyje naktinių klubų, o Middleton išlaikė drąsų veidą. Dabar karališkoji biografė Ingrid Seward kalba apie tą poros santykių laikotarpį ir atskleidžia, kaip Kate tikriausiai jautėsi.

„Tai rodo Kate charakterio tvirtumą, kad ji drąsiai atsikėlė, išėjo, atrodo nuostabiai ir leisti laiką naktiniuose klubuose taip, lyg būtų laimingiausias žmogus pasaulyje.Bet mes žinome, kad jos nebuvo“, – Sewardas „Mirror“ atskleidė, kaip Middleton leido laiką per trumpą išsiskyrimo laikotarpį.

„Shutterstock“ per Shauną Jeffersą

"Biografas taip pat šiek tiek atskleidė, kaip pora iš pradžių pradėjo savo romaną, leidiniui pasakodama, kad Kate ir Williamo santykiai prasidėjo kaip draugystė, bet kai Kate surengė tą podiumo šou, tai buvo pirmas kartas, kai jis iš tikrųjų pažvelgė į ji yra daugiau nei miela draugė. Ankstyvieji pasimatymai buvo labai paprasti."

"Pora jau anksčiau viešai kalbėjo apie savo išsiskyrimą, o 2010 m. interviu princas Williamas pasidalijo: Na, manau, tiesą sakant, nepatikėčiau viskuo, ką perskaitėte laikraštyje, bet tuo konkrečiu atveju mes išsiskyrėme. šiek tiek pakilti. Bet tai buvo tiesiog, mes abu buvome labai jauni, tai buvo universitete, mes tarsi atradome save ir buvome skirtingi personažai ir panašiai."

Shutterstock per 360b

"Middletonas savo sužadėtuvių interviu taip pat pažymėjo, kad, manau, tuo metu nebuvau tuo labai patenkintas, bet iš tikrųjų tai padarė mane stipresniu žmogumi. Sužinai apie save dalykų, kurių galbūt pats nesuvokei, arba manau, kad tave jaunesni santykiai gali labai suvartoti, ir aš tą laiką labai vertinu ir man, nors tuo metu taip ir nemaniau. . Žvelgiant atgal."

Dabar pora yra susituokusi nuo 2011 m. ir augina tris vaikus, todėl ankstyvas išsiskyrimas yra mokymosi patirtis, kuri galiausiai sustiprino jų santykius. Artėjant savo 40-ajam gimtadieniui hercogienė ir atrodydama kaip niekad nuostabiai, esame tikri, kad princas Williamas džiaugiasi, kad prieš visus tuos metus jie vėl susitiko. Pagaliau laimingas gyvenimas.

Kategorija: