Yra keletas veiksnių, kurie prisideda prie sveikos ir subalansuotos mitybos, ir nors jūsų mintys gali iš karto pereiti prie jūsų sprendimų virtuvėje, bakalėjos parduotuvė iš tikrųjų yra pirmoji gynybos linija, suteikianti sau geriausią galimybę priaugti svorio. praradimas. Valydami savo mitybą ir mažindami perdirbtų maisto produktų, kurie patenka į jūsų kūną, neįtraukite jų į pirkinių krepšelį, yra geriausias būdas pamatyti tikrus virtuvės ir dietos pokyčius, todėl ryžtingas ėjimas į parduotuvę gali padėti sumažinti paslydimą. įvykių, kurie gali stabdyti jūsų pažangą.

Atsižvelgiant į tai, kartais gali būti sunku laikytis net geriausių planų, o apsipirkimo įpročiuose galite nepastebėti klaidų, dėl kurių į jūsų namus patenka mažiau maistingas maistas.Susisiekėme su Chris Henigan, MS, RD, LDN iš Simple Start Nutrition, Christine Milmine, RDN ir Plant Powered You LLC savininke bei registruota dietologe Roxane Bakker iš Vitl, kad gautume geriausius patarimus, kokių klaidų vengti maisto prekių parduotuvėje. matomus svorio metimo rezultatus, kad galėtumėte priimti sveikus sprendimus nuo praėjimų iki virtuvės.

Shutterstock

Neskaitau etikečių

Kadangi dietos kultūra perėmė viršų, daugumos maisto produktų išorinė pakuotė bus parduodama, kad jų produktai atrodytų sveikesni nei yra. Jei dėžutėse teigiama, kad jose yra daug skaidulų arba mažai kalorijų, galbūt esate labiau linkę mesti jas į krepšelį, tačiau prieš priimdami galutinį sprendimą svarbu perskaityti smulkiu šriftu. „Sausainis, pažymėtas kaip ekologiškas, nėra sveikesnis kalorijų ir riebalų atžvilgiu nei įprastas sausainis, tačiau žmonės gali valgyti daugiau, manydami, kad taip yra“, – perspėja Heniganas. „Kai kurie maisto produktai pažymėti be glitimo, paleo, be riebalų ir kt.Paprastai į juos pridedama kitų ingredientų, kad jie būtų skanūs (pvz., riebalų ar cukraus).“

Svarbu nepasitikėti pakuote prieš tai neperskaičius etiketės, nes dėl šių paslėptų ingredientų gali būti sunkiau sėkmingai numesti svorio, ypač jei valgote jų per daug, nes manote, kad jie yra sveikesni.

Shutterstock

Apsipirkti būdamas alkanas

Tai sena kaip laikai pasaka: jūs dar nevalgėte pusryčių, bet pirmiausia norite nueiti į parduotuvę, kad sutvarkytumėte savo reikalus. Tačiau kai einate apsipirkti išalkę, tampa daug lengviau į krepšelį mesti viską, kas galėtų patenkinti jūsų troškimą, ir nebelieka dėmesio sveikų produktų pasirinkimui. „Jei nueidami į bakalėjos parduotuvę badaujate, galite pasirinkti tam tikrus pirkimo sprendimus, kurie nesutampa su jūsų pastangomis numesti svorio“, – aiškina Milmine. „Maisto prekių pirkimas po sveiko ir sotaus valgio gali kovoti su šiais impulsyviais pirkiniais.”

Shutterstock

Nedarau sąrašo

Tai gali atrodyti kaip varginantis papildomas žingsnis, bet Bakker pažymi, kad nesudaręs bakalėjos prekių sąrašo, kurio reikia laikytis, gali būti labiau linkęs atsisakyti sveikesnių ir maistingų medžiagų turinčių maisto produktų, kurie patinka. tu pagal užgaidą. „Sąrašo sudarymas ir jo laikymasis yra šventasis gralis planuojant ir įgyvendinant svorio metimo planą“, – sako ji. Jei ieškosite sveikų receptų, kurių reikia laikytis visą savaitę, galite sudaryti pirkinių sąrašą, atitinkantį jūsų mitybos poreikius, o ne skraidydami prie kelnių ir griebdamiesi atsitiktinių ingredientų, negalvodami apie tai, ką daryti.

Kategorija: