Iš visų grožio problemų, su kuriomis reikia kovoti, plaukų slinkimas yra turbūt vienas sunkiausių. Natūrali problema, kurią gali lydėti senėjimas, plaukų slinkimas ir šlubavimas, gali atsirasti dėl įvairių mitybos ir net gyvenimo būdo veiksnių. Nors kai kurias iš šių priežasčių reikia pašalinti šiek tiek intensyviau, galite imtis tam tikrų veiksmų, kad išsaugotumėte sruogas, kurias turite ataugindami galbūt prarastus plaukus.

Kalbėjomės su evolis Professional vyriausiuoju mokslininku, plaukų biologu, mikrobiologu ir trichologu daktaru Dominicu Burgu, kad išsiaiškintume, kokių geriausių žingsnių reikia imtis, kad išspręstumėte šią dažnai pasitaikančią problemą. turėtų sugebėti maitinti stipresnius, atsparesnius plaukus.

Shutterstock

Sumažinkite stresą

Tai gali būti lengviau pasakyti, nei padaryti, tačiau stresas iš tikrųjų yra viena iš dažniausių plaukų slinkimo priežasčių, todėl imantis priemonių kortizolio kiekiui sumažinti gali gerokai pasikeisti plaukų slinkimo stiprumas. „Sumažinkite stresą mankštindamiesi, medituodami ir su stresu kovojančia žolele ashwagandha“, – siūlo Burgas. „Kortizolis, hormonas, kurį organizmas gamina patiriant stresą, aktyviai neleidžia plaukų folikulams atsinaujinti jūsų galvos odoje, o tai sulėtina ir neleidžia ataugti.“

Tvirtas papildas, skirtas sumažinti stresą kartu su reguliaria mankšta, suteiks didžiausios naudos mažinant kortizolį ir sukuriant sveiką aplinką plaukams augti.

Laikykitės subalansuotos mitybos

Jūsų mityba ne tik daro didelę įtaką jūsų bendrai sveikatai, bet ir gali turėti įtakos plaukų augimui.Valgymo plano, kuriame yra daug vitaminų ir mineralų, laikymasis padės natūraliai sustiprinti jūsų sruogas ir sumažins lūžių riziką. „Įsitikinkite, kad valgote subalansuotą mitybą, kurioje gausu cinko, B grupės vitaminų ir vitamino D, pakankamai b altymų ir mažo GI angliavandenių“, – sako Burgas. „Jūsų plaukų augimas dažnai yra jūsų vidinės sveikatos atspindys. Jei negaunate pakankamai svarbių mikroelementų ir negaunate pakankamai energijos bei b altymų statybinių blokų, jūsų kūnas pirmenybę teikia jiems svarbioms organų sistemoms ir biocheminėms funkcijoms, o ne plaukams ir nagams."

Burgas taip pat pažymi, kad cinkas ir vitaminas D greičiausiai yra svarbiausi sveikiems plaukams augti, todėl teikdami pirmenybę šiems papildams, jūsų plaukai ataugs stipresni nei anksčiau.

Shutterstock

Gerai gydykite plaukus

Tinkama plaukų priežiūra, nepaisant jų plonumo, yra būtina norint skatinti sveiką augimą ateityje, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis, kurias naudojate savo sruogoms.„Per didelis iškritimas ir išretėjimas dažniausiai atsiranda, kai plaukų ciklas pradeda sutrikti. Viena iš priežasčių, kodėl taip nutinka, yra b altymo, vadinamo FGF5, kaupimasis“, – aiškina Burgas. „FGF5 yra jūsų plaukų ciklo sustabdymo signalas, skatinantis plaukų slinkimą, lėtinantis augimą ir stabdantis jų ataugimą. Neigiamo FGF5 veikimo sustabdymas gali padėti užtikrinti stiprių, sveikų plaukų ciklą.“

Siekdamas sumažinti riziką, kad FGF5 padidins plaukų slinkimą, Burg siūlo ieškoti galvos odos gydymo būdų, kurie gali užkirsti kelią šiam b altymui sukelti plaukų slinkimą. „Ieškokite vietinių galvos odos priežiūros produktų su Rosa multiflora ekstraktu, Sanguisorba officinalis ekstraktu arba Swertia chirata ekstraktu, kad FGF5 būtų kontroliuojamas“, – sako jis.

Sumažinti pastatymą

Be savo sruogų priežiūros, galvos odos priežiūra taip pat padės užtikrinti sveiką plaukų augimą ateityje, nes sukursite subalansuotą aplinką naujiems plaukams atsirasti. „Senstant arba susidūrę su stresiniais veiksniais mūsų kūne dažnai kaupiasi žalingos molekulės, pavyzdžiui, laisvieji radikalai.Tai gali trukdyti biocheminiams procesams, svarbiems plaukų augimui, ir gali sukelti uždegimą, kuris pats taip pat gali pažeisti plaukų ciklą“, – aiškina Burg.

Į savo kasdienybę įtraukę produktų, kad pagerintumėte galvos odos sveikatą ir kovotumėte su laisvųjų radikalų daromais pažeidimais, pvz., vitaminu E ir žaliąja arbata, taip pat rozmarinu ir salicilo rūgštimi, jūsų plaukai atsigaus. . Nors negalite tikėtis rezultatų per naktį, per 2–3 mėnesius nuo sveikesnės plaukų priežiūros rutinos jūsų sruogos turėtų pradėti stiprėti nei anksčiau, o būsimų iškritimų rizika bus mažesnė.

Kategorija: