Gal bus tik kelios dienos iki 2023 m., bet manome, kad Kelly Osbourne transformacija gali būti didžiausia ir dramatiškiausia per visus metus. Jūs pažymėkite mūsų žodžius! 37 metų buvusi „Šok su žvaigždėmis“ dalyvė grįžo į socialinę žiniasklaidą po dviejų mėnesių pertraukos, kad sutelktų dėmesį į savo blaivumą ir apraudotų savo mylimo šuns Polly, kuri, deja, mirė nuo plaučių uždegimo. širdies yda. Kelly sugrąžino savo pirmąsias akimirkas į „Instagram“, nes nuo sekmadienio, sausio 2 d., iki pirmadienio, sausio 3 d., ji paskelbė ne vieną, o tris nuotraukas, iš kurių dvi mus visiškai sužavėjo!

Viena iš nuotraukų, kuriomis buvęs mados policijos bendražygis pasidalijo su savo 2,4 mln. sekėjų, buvo su brolio Jacko Osbourne'o trejų metų dukra Minnie, kurią Kelly nuotraukoje vadino savo mažąja dukterėčia. . Ir nors niekas negali ginčytis, kad jiedu atrodė žavingai, mūsų dėmesys buvo sutelktas tik į neįtikėtiną Kelly transformaciją, nes manome, kad ji atrodė kaip visiškai kitas žmogus! Ir tai kažką sako, nes Kelly jau sukrėtė mus savo išvaizda praėjusiais metais, kai socialiniuose tinkluose pademonstravo neįtikėtiną 85 kilogramų svorio metimą. Jos mažėjantis rėmas yra vienas dalykas, bet mes nebuvome pasiruošę, kaip stipriai pasikeitė jos veidas!

Instagram.com/kellyosbourne

"Buvęs projekto „Catwalk“ vedėjas parašė jos ir Minnės nuotrauką, dėvinčią atitinkamus marškinėlius (tokia miela!): Aš ir mano mažoji aš! Man patinka būti teta!!! MinnieOsbourne. Komentarų skiltyje buvo daug pagyrų už „The Osbournes“ žvaigždės išvaizdą, taip pat už žavingus santykius su dukterėčia.Atrodo nuostabiai! Tie rėmeliai yra (ugnies jaustukai), rašė vienas gerbėjas, o kitas sakė, kad ji buvo: „Tokia nuostabi moteris!"

"Tiesiog visą laiką atrodai geriau, rašė kitas, o kitas sutiko, pridurdamas: „Tu tik vis karštiau ir karštiau. Tačiau gerbėjai negalėjo nepastebėti jos labai skirtingos išvaizdos, kurią, be kita ko, užpildė. O mano Kelly – tu beveik neatpažįstama. Vis dėlto atrodai gražiai, rašė vienas gerbėjas. kas tau su veidu? kita paklausė, į kurį vienas IG vartotojas ėmėsi atsakyti, rašydamas, Sutinku, kad ji atrodo taip plastiškai – liūdna žiūrėti, o po to liūdnas jaustukas. Mielas. Prašau pakankamai užpildo! dar vienas vartotojas pasakė, kuriam kažkas sutiko, ir pridūrė: Sutinku, kad tai atrodo kaip plastikas!!"

Instagram.com/kellyosbourne

"Tačiau daugiausia diskusijų komentarų skiltyje sukėlė jos paskelbta, atrodytų, be makiažo asmenukė, kurios antraštę ji pavadino „Pasivaikščiojimas žiemos stebuklų šalyje“.Taip pat buvo surinkta daugiau nei 37 000 teigiamų įvertinimų, buvo daugiau nei 520 komentarų, iš kurių daugelis buvo susiję su jos neatpažįstama išvaizda ir ar tai įvyko dėl plastinės chirurgijos, užpildų ir botokso derinio, ar tiesiog nuotraukų redagavimo. "

"Kas tai?? paklausė vienas vartotojas, į kurį kažkas atsakė – Kelly Kardashian ar Jenner. Kitas gerbėjas taip pat atsakė: „Liūdna matyti, kad ji taip pat pasidavė plastinei operacijai“. Kitas gerbėjas manė, kad neatpažįstama Kelly išvaizda gali būti nulemta nuotraukų redagavimo programėlių ir filtrų, o ne tik užpildų ir plastinių operacijų, rašymo „Prašau nustoti derinti“. Tu iš prigimties nuostabi. Atlikę visus nuotraukos koregavimus, esate neatpažįstami. Kitas gerbėjas nesuprato, kad jos išvaizda buvo nulemta nuotraukų redagavimo, ir pridūrė: „Jei tai būtų tik nuotraukų redagavimas“, ką manote apie tikrai šokiruojančias Kelly nuotraukas? Ar būtum ją atpažinęs?"

Kategorija: