Kendall Jenner ir Devinas Bookeris oficialiai patvirtino savo santykius beveik prieš dvejus metus, o dabar pora galėjo pakelti savo romaną į kitą lygį, spėliodami, kad pora susituokė prieš naujus metus. Švęsdama 2023 m. pradžią, Jenner socialinėje žiniasklaidoje pasidalino savo šventės nuotraukų galerija, o viena nuotrauka iš serijos privertė gerbėjus patikėti, kad ji ir jos krepšinio žvaigždė susivienijo.

Vaizdų karuselėje, kurią Jenner pavadino užrašu „mano savaitgalis“, modelį galima pamatyti pozuojantį su 818 tekilos linijos buteliu, o kitame – su megztinio liemene priešais tvartą.Tačiau tai buvo kadras, kuriame Jenner ir Booker išsišiepė į veidrodį, todėl gerbėjai spėliojo, nes erelio akimis sekėjai pastebėjo auksinę juostelę ant Booker bevardžio piršto.

Jenner bevardis pirštas taip pat buvo aiškiai matomas ir jame nebuvo brangakmenių, tačiau komentarų skiltyje vis tiek persijungė į žvalgybos režimą. Vienas gerbėjas parašė: „Bičiukai mūvėjo vestuvinį žiedą“, o kitas pridūrė: „Kas dar pastebi žiedą ant jo rankos????????"

Nors visi mėgsta gerą paslaptį, trumpai pažvelgus į Bookerio „Instagram“ istoriją matyti, kad jis tą žiedą nešioja mažiausiai nuo 2023 m. vasario mėn., todėl mažai tikėtina, kad pora iš tikrųjų susituokė per pastarąsias kelias savaites. Nepaisant to, nei Jenner, nei Bookeris nekomentavo spėlionių dėl santuokos ir galbūt šiemet kažkas gali būti svarstoma, nes dabar pora kartu jau beveik dvejus metus.

Praėjus mažiau nei metams po to, kai „Keeping Up with the Kardashians“ pasibaigė po 20 sezonų, garsioji šeima paskelbė apie naują serialą, kuris netrukus pasirodys „Hulu“ kanale „The Kardashians“. Jei pora susituoktų, tai tikrai būtų geras televizorius

Kategorija: