Zendaya ir toliau mus stulbina savo neįtikėtina išvaizda ant raudonojo kilimo (vis dar nesame su voratinklio Valentino suknele per premjerą Spider-Man: No Way Home). Šį kartą, atrodo, turime naują mėgstamiausią jos ansamblį! Džiaugiamės jos plona, permatoma, auksine grandinėle, derinama su Balmain kostiumu.

Gruodžio 13 d. aktorė ir stiliaus ikona atvyko į Jimmy Kimmel Live pasirodymą kartu su vaikinu (ir pačiu Žmogumi-voru) Tomu Hollandu.

Kaip Olandija, tiesiog negalėjome atitraukti akių nuo Zendaya! Jos auksinės grandinėlės viršus nukrito į raukšlėtą raštą, atidengdamas odą ir išryškindamas jos žudikišką figūrą.

Ji patobulino savo išvaizdą ryškiu b altu Balmain kostiumu. Ant abiejų rinkinio dalių buvo įmantrus raštas su pailgintomis audinio juostelėmis.

Euforijos žvaigždė užbaigė savo aprangą su Louboutin pompomis, Bulgari auskarais ir auksiniu rausvu žiedu.

Su savo blizgančia viršutine dalimi ir elegantiškais aksesuarais Zendaya akimirksniu apšvietė sceną ir visą kambarį.

Visų naujoji mėgstamiausia įžymybių pora prisijungė prie savo žvaigždžių Žmogaus-voro Benedicto Cumberbatcho ir Jacobo Batalono interviu per televiziją. Keturi aktoriai aptarė „Marvel“ hito filmavimą ir neslėpė lūpų apie galimus sugadinimus.

Pamatę žavingą interviu, visi turėtume stengtis surasti žmogų, kuris į mus žiūrėtų taip, kaip Tomas Hollandas žiūri į Zendaya.

Ar kas nors pasakė (labai gerai apsirengęs) porą tikslų?

Kategorija: