Mums kilo tiek daug klausimų, kai pamatėme Scotto Disicko ir jo buvusios merginos Bella Banos nuotraukas, praėjusį mėnesį atostogaujančias Sent Bartse. Kai nustojome domėtis jos figūra su neoniniu žaliu bikiniu, pradėjome ieškoti atsakymų – ar 25 metų modelis ir 38 metų „Talentless“ įkūrėjas vėl kartu? O gal ji tik naujausia iš ilgos dvidešimties kelerių trumpalaikių merginų eilės? Nepamirškime, kad vien per pastaruosius kelis mėnesius Disickas buvo siejamas su buvusia Brooklyn Beckham mergina Hana Cross, taip pat Christine Burke (buvusi 2016 m.!) ir Elizabeth Grace Lindley.

Nė viena iš jų stovyklų neatsižvelgė į spėliones, kad jie savo santykiams (ar bet kokiam žodžiui, kurį norite vartoti) dar kartą, bet štai ką mes žinome. Socialinių tinklų influencerė – modeliu užsiimanti nuo aštuonerių metų! - pradėjo bendrauti su buvusia „Keeping Up with the Kardashians“ žvaigžde dar 2023 m. ir netgi pasirodė laidos epizode, kai Scottas buvo sučiuptas sėlinantis ją į savo viešbučio kambarį, kai jie buvo šeimos kelionėje Kosta Rikoje. Oi, Skoti!

Splash News

"Vis dėlto neatrodė, kad tai būtų smagu, nes 2023 m. vasario mėn. Bella žurnalui „InTouch“ pasakė, kad jie iš tikrųjų buvo įsimylėję. Kalbėdama apie dabar liūdnai pagarsėjusią kelionę į Kosta Riką, Bella žurnalui pasakė: Jis visada mane skraido, kad ir kur bebūtų. Mes tiek laiko praleidžiame kartu. Skotas paskambins ir pasakys: „Aš tavęs pasiilgau“. Aš noriu tave pamatyti.&39; Scottas vadina mane savo mergina ir mes pasakėme: „Aš tave myliu“. Ji taip pat papasakojo apie tai, kaip jie susipažino, ir atskleidė, kad susipažino per jos buvusįjį prieš dvejus metus.Iš pradžių Skotas buvo tik mano draugas. Bet jis mane pažino kitu lygmeniu. Esame labai susiję, pridūrė ji."

Prieš susitaikymą St. Bartse Scottas ir Bella paskutinį kartą buvo pastebėti kartu Nobu Malibu 2023 m. spalį, netrukus po to, kai Scottas išsiskyrė su Sofia Richie po beveik trejų kartu praleistų metų. Nežinome, kas atsitiko per Scotto ir Bellos vakarienę, nes netrukus po Nobu pasimatymo Scottas užmezgė rimtus santykius su Amelia Gray Hamlin, su kuria draugavo beveik metus, kol ji jį išmetė dar 2023 m. rugsėjį. Prisiminsime, Lisa Rinna ir Harry Hamlin 20-metė dukra nepatiko Scotto reakcija į jo buvusios Kourtney Kardashian susižadėjimą su Travisu Barkeriu (nesistebime!) ir tuoj pat nutraukė reikalus su juo, labai jai. tariamas tėvų džiaugsmas! Dar įdomiau, kad Bella iš tikrųjų yra geri draugai su vyresniąja Amelijos seserimi Delilah Belle Hamlin ir jiedu nuolat bendrauja socialiniuose tinkluose.Ar siužetas sutirštėjo?

Kategorija: