Liko tik kelios dienos iki naujųjų metų, o Hailey Bieber jau aiškiai parodė, kad tendencija be kelnių (kurią ji taip pamėgo praėjusiais metais!) 2023 metais niekur nedings! 25 metų supermodelis naujausioje „Victoria's Secret“ fotosesijoje pademonstravo savo begalines kojas ir, nors ji nėra su apatiniais, manome, kad tai gali būti vienas seksualiausių jos kadrų!

Vos makiažas ir stulbinančios brunetinės sruogos, natūraliai krentančios pečiais (visažo meistro Marko Carrasquillo ir plaukų stilisto Bryce'o Scarlett sutikimu), ponia Bieber yra „Victoria's Secret Cashmere33 Collection 2022“ veidas ir pavydėtinas kūnas.Ją dar kartą nufotografavo Zoey Grossman, operatorė, kuri nufilmavo pirmąsias Hailey nuotraukas Šilko kolekcijai, ir mes esame visiškai apsėsti!

Victorias Secret

Laukdami vasaros ir jos atnešamų alinančių orų dažnai norime, kad žiema pasišalintų, bet Hailey iš tikrųjų privertė mus sužavėti š altį ir apsivilkti linksmus ir stilingus kašmyro drabužius. Tikriausiai tiksliai nekopijuosime jos išvaizdos (t. y. tikrai mūvėsime kelnes!), bet ji mums suteikia puikaus įkvėpimo laisvalaikiui ir jaukiai žiemos aprangai!

Kai kurie iš itin laisvalaikio kostiumų, kuriuos Hailey modeliuoja naujoje Victoria's Secret reklamos kampanijoje, yra rudos spalvos kašmyro megztinis ir trumpas komplektas, kašmyro šliaužtinukas ir kašmyro apyrankės bei kelnaičių komplektas, tinkantis toms koketiškesnėms naktims!

Victorias Secret

Jei norite į rankas paimti kai kurias dalis iš 100 % kašmyro riboto leidimo kapsulių kolekcijos, kurią Hailey sūpuoja, tuomet galite! Kaip dažnai galite tai pasakyti apie tai, ką įžymybė vilkėjo, ar ne? Jų yra nuo XS iki XL dydžių, o kainos svyruoja nuo 199 USD iki 229 USD.

Geriausia, kad kolekcija yra ne tik rudų atspalvių, kuriuos modeliuoja Hailey. Naujoji kolekcija yra kitų spalvų, jei norite kažko šiek tiek ryškesnio, pavyzdžiui, „Envious“ (nuostabus miško žalias atspalvis) ir Bali Orchid (labai seksualus rožinis atspalvis. Ir mes žinome, kokia šiuo metu yra madinga karšta rožinė spalva). !)

Kategorija: