Šilumos formavimas yra puikus būdas paįvairinti savo išvaizdą naujaisiais metais, o garbanų išryškinimas arba glotnus ir ištiesintas „do“ gali greitai pakelti jūsų išvaizdą ir pasiūlyti malonią kasdieninę nuotaiką. Tačiau nors šildomas plaukus gali trumpam sustiprinti sruogas, aukšta temperatūra galiausiai gali labai pakenkti jūsų sruogoms ir netgi sukelti plaukų slinkimo pavojų. Gali būti, kad nenuostabu, kad karščio naudojimas plaukams nėra pati geriausia idėja, jei jau jaučiate slinkimą, tačiau galite padaryti vieną klaidą, kuri pablogina jūsų plaukų būklę ir beveik neleidžia retėti.

Shutterstock

Šilumos naudojimas ant nešvarių plaukų

Nors įrodyta, kad kasdien plaunant plaukus iš galvos odos pašalinami eteriniai aliejai, kad jūsų sruogos būtų sveikos, nešvarių plaukų naudojimas gali turėti dar svarbesnių pasekmių lūžinėjant ir iškritus. „Didžiulė šiluminio stiliaus klaida (mes) dažniausiai yra ta, kad žmonės nuolat formuoja plaukus labai karštai ant nešvarių plaukų“, – aiškina Sharie Wilson, profesionali plaukų stilistė ir „DreamGirls Hair“ įkūrėja. „Kai tai darote laikui bėgant, jūsų plaukai pradeda lūžinėti, todėl gali išsišakoti, matosi plaukai ir trumpėja gabalėliai aplink plaukų kraštus ir vainiką, kurie nulūžo dėl karščio pažeidimo. Nr. Kai kelias dienas neplaunate plaukų, aliejai, sausas šampūnas ir kitos formavimo priemonės gali susikaupti galvos odoje, todėl jūsų sruogos gali lūžti, kai formuojant šilumą, ypač jei renkatės aukštesnę temperatūrą.„Kai formuojate plaukus šiluma, svarbu kruopščiai išvalyti plaukus prieš pašalinant nešvarumus, riebalus ir senesnius produktus, esančius ant plaukų viršaus“, – įspėja Tonya Thompson, plaukų stilistė ir DreamGirls Hair įkūrėja.
„Labai rekomenduojame naudoti „DreamGirls He althy Hair Care System“ atnaujinantį šampūną, kuris valo plaukus ir galvos odą be šiurkščių šukavimo priemonių, kurios gali išsausinti plaukus“, – priduria ji. Įsitikinę, kad jūsų plaukai yra švarūs ir drėkinami, sumažinsite lūžinėjimo riziką, nes sausos sruogos labiau nutrūksta ir iškrenta nuo šaknų. Reguliariai naudojant šilumą ant nešvarių plaukų gali padidėti slinkimo tikimybė, tačiau tinkamai prižiūrint sruogas gali būti išvengta galimos žalos, kurią gali sukelti jūsų šukuosena.

Apskritai, nėra puiki idėja šildyti plaukus kasdien, bet jei tai darote, „svarbu naudoti šilumą esant žemiausiam nustatymui, be to, kad plaukams būtų apsaugota nuo karščio nuo per didelio karščio formuojant kasdien“, – siūlo Wilsonas.Apsauga nuo karščio visiškai neužblokuos žalos, kurią sukels karščio stilius, tačiau ji gali sudaryti kliūtį, kad sumažintų poveikį, kad jūsų sruogos neapkeptų taip, kaip galėtų būti.

Tačiau jei jau pastebite iškritimą, lūžinėjimą ir išsišakojusius galiukus, gali būti geriausia prevenciškai sumažinti plaukų formavimo karštį kiekį, ypač nešvariems plaukams, kad problema neprogresuotų. Plaukų slinkimas galiausiai yra kelių priežasčių kulminacija, tačiau plaukų formavimas karščiu nepadeda jūsų sruogoms, todėl sumažinus jo iki minimumo ir dirbdami tik su švariais plaukais turėsite daugiau galimybių išlaikyti gražias sruogas.

Kategorija: