Kanye Westas ir Kim Kardashian galėjo atsistatydinti dar 2023 m. vasarį, tačiau ne paslaptis, kad Ye vis dar tikėjosi susitaikyti su savo garsiąja buvusiąja. Akivaizdu, kad reperis taip pat nėra pasirengęs, kad Kardashian pamirštų apie jų romantiką, kai pasklido žinia, kad 44 metų vyras neseniai įsigijo dvarą kitoje gatvės pusėje.

Nors neaišku, ar Westas pirko ketindamas likti šalia savo keturių vaikų ar vilioti buvusią žmoną, pranešama, kad reperis Hidden Hills namuose sumokėjo 4,5 mln. užtikrinti, kad jis galėtų būti šalia savo šeimos.Kardashian dar nekalbėjo apie savo jausmus dėl to, kad jos buvęs žmogus taip artimai persikėlė, tačiau atrodo, kad pora išlieka geri, nepaisant jų santuokos pabaigos.

Shutterstock per Tinseltown

Tiesą sakant, Kardashian parodė, kad per pastaruosius metus palaikė Westą daugelyje savo projektų, net pasirodė su vestuvine suknele ir šydu per savo naujausio albumo „Donda“ tiesioginio klausymo vakarėlį. Tačiau atrodo, kad Westas pasinaudojo tuo kaip galimybe suderinti jų santykius, tačiau gruodį Kardashian pateikė prašymą paskelbti ją vieniša, padvigubindama ketinimą skirtis.

Kardashian neseniai užmezgė naujus santykius su 28 metų komiku Pete'u Davidsonu, o Westas savaitgalį buvo pastebėtas Majamyje per vakarienę Karbone su aktore Julia Fox. Tai įvyko praėjus vos trims savaitėms po to, kai reperis atliko savo hitą „Runaway“ laisvajame Larry Hooverio koncerte, pakoreguodamas žodžius taip: „Man reikia, kad grįžtum pas mane, mažute, tiksliau, Kimberly.”

Mažai tikėtina, kad pora kada nors susijungs, nes Kardashian pateikti teisiniai dokumentai taip pat prašo grąžinti mergautinę pavardę, tačiau atrodo, kad dėl jų keturių vaikų gyvenimas kaimynais gali suteikti galimybę išsaugoti savo mergautinę pavardę. visa šeima. Tai tikrai patobulinimas, palyginti su tuo metu, kai Westas gyveno rančoje Vajominge.

Kategorija: