Remiantis daugelio įžymybių Instagram'ais, atrodo, kad naujieji metai atneš vis aukštesnius plyšius. Tokios įžymybės kaip Vanessa Hudgens ir Zendaya šią žiemą jau sužavėjo mus savo aukštai iškirptais raudonais kilimais. Ir kai pamatėme sijoną su aukštu skeltuku, kuriuo Olivia Culpo pasidalino su savo „Instagram“ sekėjais, negalėjome patikėti, kad ji nemirksėjo fotoaparatu!

Gruodžio 21 d. brunetės gražuolė socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino savo nuostabios atostogų išvaizdos akimirkomis. Antraštė „LA žiema“ su palmės, juodos širdies ir snaigės jaustukais, 29 metų kūdikis pozavo apsirengusi trumpomis rankovėmis, demonstruojanti jos mažą juosmenį ir super atspalvius pilvo raumenis bei juodą sijoną su TOKIU aukštu skeltuku. ji tikrai negalėjo dėvėti jokių apatinių.Su juodais batais iki šlaunų, Olivijos fizinis pasirengimas negalėjo tapti seksualesnis – ji pademonstravo reikiamą pilvo raumenų kiekį ir stangrias kojas, be to, jai pavyko išvengti drabužių spintos gedimo! Visiems patiko ši „tinkama“ – jos įrašas sulaukė daugiau nei 176 tūkst. „Patinka“ paspaudimų iš 4,9 mln. sekėjų. Olivijos gerbėjai užpildė komentarų skiltį ugnimi, širdimi, jaustukais su širdies akimis ir garsenybės negalėjo nepasidalyti mintimis apie nuostabią Olivijos išvaizdą. Įžymybių stilistas Bradas Goreski pakomentavo: „Manau, dabar galiu būti tiesus“, o Poppy Delevigne pridėjo „Ooooooof“.

Instagram.com/oliviaculpo

Olivia neabejotinai nebijo išbandyti atskleidžiančios tendencijos ir pademonstruoti savo vingius – nuo iškirptų išvaizdų iki aptemptų odinių suknelių. Tačiau visų pirma brunetė yra karalienė, kai kalbama apie bikinius. Ji išbandė juos visus ir sukėlė aukštyn kojomis apversto bikinio tendenciją bei raudonų karštų siūlų tendenciją, kurią vis dar myli tokios įžymybės kaip Kourtney Kardashian.

Didelių plyšių tendencija yra jos naujausia mėgstamiausia – ir mes vis dar esame apsėsti fuksijos spalvos aukšto kirpimo suknelės, kuria ji neseniai pasidalino su savo Instagram sekėjais.Olivia savo ryškiai rožinę išvaizdą derino su ryškiai rožiniais apatiniais, o gerbėjai gyveno dėl jos seksualaus spalvų derinio ansamblio. Olivija įrodo, kad net jei esame žiemos viduryje, vis tiek yra būdas prisidengti ir parodyti daugybę kojų su šiais puošniais sijonais ir suknelėmis.

Kategorija: