Olivia Culpo šiais metais įteikė mums šiek tiek dvasios išvaizdos – nuo mūsų sužavėjimo karštu siūlu siūlu bikiniu iki pavydėtinos išlinkimų pasipuošusi auksine kirpimo suknele, netrūko žandikaulį slegiančių ansamblių. 29 metų aktorė ir influencerė. Tačiau rožinė suknelė, kurią ji pasidalijo „Instagram“ anksčiau šį mėnesį, gali būti pati seksualiausia ir labiausiai provokuojanti!

Olivia gruodžio 16 d. su savo 4,9 mln. sekėjų „Instagram“ pasidalijo tvankiu vaizdo įrašu, kuriame ji tiesiogine to žodžio prasme apsivilko puošnią ilgomis rankovėmis fuksijos spalvos suknelę su pavojingai aukštu skeltuku vienoje pusėje. tikiuosi tiek daug jos pamatyti!

Priderinti Olivijos rožiniai apatiniai buvo rodomi vaizdo įrašo pradžioje (sąmoningas redagavimo sprendimas, siekiant parodyti, kad fuksija buvo pagrindinė jos išvaizdos tema, esame tikri!), o likusi vaizdo įrašo dalis tęsiasi atskleisti, kaip ji apsivilko suknelę, taip pat likusią jos aprangą, kurią sudaro kabantys auskarai, per didelis juodas švarkas ir juodos bei rožinės spalvos „Louis Vuitton“ siurbtukai. Jos išvaizda dar labiau pagerėjo, pridėjus juodų atspalvių ir juodą „Louis Vuitton“ rankinę!

Veneros kaip berniuko aktorė įrašo antraštėje: „Fuksija + juoda daro mane laimingą“. Ir panašu, kad tai pradžiugino ir jos sekėjus, nes įrašas sulaukė daugiau nei 72 000 paspaudimų „patinka“ ir daugiau nei 430 komentarų!

Instagram.com/oliviaculpo

"Be žodžių bežodžių komentarų įvairių ugnies, širdies ir širdies akių jaustukų pavidalu, daugelis kitų naudotojų negalėjo atsistebėti dėl buvusios Mis Visatos išvaizdos.Nuostabiai stulbinančiai parašė vienas pritariantis gerbėjas, po kurio sekė ne vienas, o trys raudonos širdies jaustukai. Stulbinantis, sutiko su kitu ir pridėjo du ugnies jaustukus ir vieną širdies akių jaustuką. Prakeiktas! Paįvairinkite mano gyvenimą, rašė kitas, pridurdamas, aš GYVENU dėl karštos rožinės akimirkos. Mes taip pat!"

"Ir mes nebuvome vieni su meile spalvai, nes pasirodė, kad ji visiems patiko! Oho, kokia spalva, pakomentavo vienas IG vartotojas, o kitas tiesiog parašė „Fuchsia“ ir raudonos širdies jaustukas. Nekantraujame, kol pamatysime, kokia dar madinga išvaizda, kuria stilius pamalonins mus naujaisiais metais!"

Kategorija: