Viena didžiausių (ir seksualiausių) 2023 m. sartorialinių tendencijų neabejotinai turi būti liemenėlių ir apyrankių dėvėjimas kaip viršutinė dalis. Negalėjome būti „Instagram“ tinkle ilgiau nei kelias minutes, nepamačiusios dar vienos garsenybės, paskelbusios stulbinamą savo nuotrauką, kurioje matosi ab-baring tendencija. O kadangi 2023 m. pavasario podiumuose buvo daug modelių, dėvinčių savo daiktus apyrankėmis ir labai mažai kuo kitu, žinome, kad tai tik pradžia ir galime tikėtis, kad ši tendencija išvysime dar daug mėnesių, o ne metus!

Tačiau apyrankės buvo skirtos ne tik socialinei žiniasklaidai, nes įžymybės drąsiai lipo ant raudonų kilimų, ant scenos ir netgi buvo apdailintos, kai ėmėsi kasdienių reikalų su aptempčiausiomis ir labiausiai atskleidžiančiomis apyrankėmis.Galima drąsiai teigti, kad kuklumas nebuvo įtrauktas į 2023 m. darbotvarkę. Slinkite toliau, kad pamatytumėte keletą mūsų mėgstamiausių metų įvaizdžių

Jennifer Lopez

Atrodė, kad brangakmeniai ir apyrankės šiemet dera kaip žemės riešutų sviestas ir želė – o J-Lo buvo vienas iš daugelio A sąrašo dalyvių, kurie derino abu! 52 metų „On My Way“ dainininkė vilkėjo savo brangakmeniais inkrustuotą apyrankę kaip dalį nuo viršaus iki kojų pirštų puoštos aprangos „Dolce and Gabbana Alta Moda“ šou Venecijoje rugpjūčio mėn., ir mes buvome visiškai sužavėti!

Zendaya

Žinojome, kad lapkritį dalyvaudama CFDA apdovanojimuose Zendaya išspręs visas pastangas – ypač todėl, kad ji pateko į istoriją būdama jauniausia mados ikonos apdovanojimo gavėja. 25 metų Euphoria aktorė įrodė, kodėl ji nusipelnė prestižinio apdovanojimo, žengdama raudonu kilimu pagal vieną didžiausių metų tendencijų, o su raudona Vera Wang bandeau liemenėlė atrodė visiškai nuožmi, bebaimė ir pasakiška!

Irina Shayk

Dar viena krištolinė liemenėlė atrodo 35 metų buvusios Victoria's Secret Angel! Irinai mūsų žandikauliai atvipo, kai praėjusį mėnesį „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje ji puikuojasi savo išlinkimais ant naujausio „HIGHStyle“ numerio viršelio, dėvi metalines vos matomas kelnes, o viršutinę dalį dėvi visiškai mažytę puoštą liemenėlę. Oho!

Priyanka Chopra

Dar dar viena brunetė gražuolė, demonstruojanti savo pavydėtiną figūrą su akinančia apyranke – ir mes tikrai nesiskundžiame! 39 metų žvaigždės brangakmeniais puoštas drabužis, kurį ji vilkėjo švęsdama Diwali, buvo pasirodymo sustojimo apibrėžimas, ir mes labai džiaugiamės, kad ji skyrė laiko pasidalinti keletu nuotraukų su savo gerbėjais Instagram tinkle. Ponia Jonas įrodė, kaip galite dėvėti ab-baring tendenciją elegantiškai ir žavingai; tik pažiūrėk į ją!

Ariana Grande

Negalime surašyti įžymybių, kurios šiais metais išpopuliarino apyrankes, nepaminėdami 28 metų „Thank U, Next“ dainininkės, nes manome, kad ji nešiojo daugiau apyrankių nei bet kas kitas! Ir berniuk, ar jai priklauso kiekvienas! Buvo tiek daug prašmatnių ir seksualių apyrankių, kuriomis Ari šiais metais mus sužavėjo, tačiau levandų spalvos apyrankių viršutinė dalis su karoliukų apvadu ir rankovėmis, kurias ji dėvėjo The Voice dar spalio mėnesį, buvo viena iš mūsų mėgstamiausių. Net jei buvome žali iš pavydo kiekvieną kartą, kai žiūrėdavome į jos itin išpuoselėtus pilvo raumenis!

Dua Lipa

Marškiniai ir palaidinės taip yra praėjusį sezoną – bent jau paklausus Dua Lipos ir Kristen Stewart, nes abi šios damos įrodė, kad vienintelis dalykas, kurį galima dėvėti po švarku arba su kelnių kostiumu, yra liemenėlė. „Break My Heart“ dainininkė šiais metais ne kartą sukrėtė liemenėlių ir švarko tendenciją, tačiau odinė liemenėlė, kurią ji dėvėjo su juostiniu švarku ir žemomis juodomis kelnėmis, yra aiškus mūsų nugalėtojas! Su itin rizikinga apranga ir smirdančia poza visai nesistebime sužinoję, kad Dua Instagram įrašas su tokia išvaizda sulaukė daugiau nei 3 mln. paspaudimų „patinka“ ir daugiau nei 10 000 komentarų!

Kristen Stewart

Panašus į 26 metų „Grammy“ apdovanojimus laimėjusią dainininkę, K-Stew taip pat buvo didelis apyrankės, o ne marškinėlių tendencijos gerbėjas, nes 31 metų laimingiausias sezonas. Aktorė atrodė itin prašmatniai ir be pastangų seksualiai Ekrano aktorių gildijos klausimų ir atsakymų metu su Zeynep Arçay apyranke, kurią ji derino su raudonu švarku ir derančiomis kelnėmis aukštu juosmeniu. Ši vyriškų drabužių įkvėpta išvaizda įrodo, kad iš tikrųjų yra tiek daug būdų dėvėti apyrankę, todėl nekantraujame pamatyti, kaip ji vystysis naujaisiais metais!

Kategorija: