Įžymybės nenustebins mūsų nuostabiomis permainomis ir vaidmenimis filmuose. Tiesiog pažvelkite į Olivia Wilde ir Helen Mirren kai kurias šių metų tikrai neatpažįstamas transformacijas, jei netikite mumis! Ir Amanda Seyfried yra naujausia aktorė, visiškai pasikeitusi savo naujausiam vaidmeniui filme, nes turėjome padaryti dvigubą žvilgsnį, kai pirmą kartą pamatėme, kad ji Elizabeth Holmes, sugėdinta „Theranos“ įkūrėja ir buvusi generalinė direktorė, ribotam Hulu. serialas „Iškritimas“.

Ką tik paskelbtose anonso nuotraukose 36 metų Mamma Mia aktorė matoma vilkinčią visiškai juodą kostiumą su vėžiu apačia ir pasipuošusi ryškia raudona lūpa.„Ted 2“ žvaigždė iš tikrųjų nebuvo pirmasis pasirinkimas šiam vaidmeniui, jei galite tuo patikėti, nes ji pakeitė Kate McKinnon, kai ji vasarį pasitraukė iš projekto. Manome, kad Amanda, kuri anksčiau šiais metais buvo nominuota Oskarui „Geriausia antraplanio vaidmens aktorė“ už darbą filme „Mank“, puikiai tinka šiam vaidmeniui, jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, ką galima pamatyti – o mes negalime. laukite, kol pamatysite ją veikiantį!

Beth Dubber / Hulu

"Pasak Hulu, The Dropout yra neįtikėtinas pasakojimas apie ambicijas ir šlovę, padarytą siaubingai klaidingai. Joje pasakojama apie Holmes kelionę, kai ji tapo jauniausia pasaulyje milijardierė, įkūrusi nebeegzistuojančią sveikatos priežiūros įmonę, kurios vertė kažkada siekė 9 mlrd. atrodė, ir pažadų netesėjo. Sveikatos priežiūros įmonė buvo įkurta 2003 m. ir gali pasigirti nauju revoliuciniu būdu tirti kraują naudojant daug mažesnį kiekį, nei būtų įprastai reikalinga.Tačiau pagal 2023 m. gruodžio 15 d. straipsnį „Harvard Gazette“ Teisingumo departamentas apk altino Holmsą, kad jis iš pacientų, gydytojų ir investuotojų išviliojo daugiau nei 700 mln. USD, reklamuodamas kraujo tyrimo prietaisą, kai ji žinojo, kad jis neveikia. Be to, Holmsas taip pat buvo apk altintas devyniais k altinimais dėl sukčiavimo elektroninėmis priemonėmis ir dviem k altinimais dėl sąmokslo sukčiuoti elektroninėmis priemonėmis."

The Dropout turi gana įspūdingą aktorių grupę, nes filme prie Amandos prisijungia Lost 's Naveen Andrews, kuris atlieka Holmso buvusio verslo partnerio ir vaikino Ramesho 'Sunny' Balwani vaidmenį, taip pat William H. Macy, Laurie Metcalf, Elizabeth Marvel, Utkarsh Ambudkar, Kate Burton, Stephenas Fry, Dylanas Minnette, Alanas Ruckas, Mary Lynn Rajskub, Samas Waterstonas, LisaGay Hamilton, Michaela Watkins ir Ebon Moss-Bachrach. „Dropout“ premjera pasirodys 2023 m. kovo 3 d., ketvirtadienį, „Hulu“ kanale. Tą dieną bus rodomi trys epizodai (kaip įdomu!), o likę epizodai debiutuoja kas savaitę.Nekantraujame!

Kategorija: