Jei turite „iPhone“, kuris veikia itin sparčiai, jums nereikia jo ištraukti ir pradėti iš naujo su nauju telefonu. Kartais mažiausi pakeitimai, įskaitant vienos ar dviejų programų ištrynimą, gali pakeisti pasaulį. Nesate įsitikinęs? Jonathanas Tianas, vienas iš „Mobitrix“ įkūrėjų, yra technologijų ekspertas, kuris sako, kad dėl šios netikėtos programėlės jūsų iPhone taip lėtas.

„Dažnai, kai jūsų Apple mobilieji telefonai veikia lėtai, jie pradeda labai erzinti“, – sako Tianas. „Viena didžiausių šio nuobodumo priežasčių yra kai kurios k altininkės programos. Daugelis ekspertų, tokių kaip aš, iš „Apple“, taip pat siūlo niekada neatsisiųsti šių programų į savo „iPhone“, nes dėl to jūsų įrenginys veikia lėčiau nei įprastai.”

Tai pirmoji jūsų radare esanti programa (po to dar dviem, nei rekomenduoja Tianas, nes reikia atsikratyti greičio).

Google Chrome

„Chrome“ yra viena iš prasčiausių programų, kurias galima atsisiųsti į „iPhone“, nes jos dydis didėja ir gali užpildyti įrenginio saugyklą“, – sako Tianas. „Ne tik tai, bet ir ši programa sukelia daug problemų dėl privatumo Apple įrenginyje. Taigi jums tereikia vengti šios programos savo „iPhone“.

Shutterstock

VPN keitiklis

„Daugelis žmonių savo iPhone naudoja trečiųjų šalių VPN keitiklius, nes jie lengvai pasiekiami“, – sako Tianas. „Tačiau jie nežino, kad dėl to įrenginys lėtėja dėl netinkamumo su iPhone. Be to, jie gali naudoti įmontuotą iPhone VPN keitiklį.“

Socialinių tinklų programos

Socialinių tinklų programos labiausiai atitraukia dėmesį ir išsekina akumuliatorių.„Viena didžiausių iPhone lėtumo priežasčių yra tokios programos kaip Facebook ir Instagram“, – sako Tianas. „Šios programos yra reguliariai atnaujinamos ir netgi tai daro, kai jų nenaudojate, todėl jūsų iPhone veikia lėčiau.“

Kategorija: