Žinios apie Olivia Munn ir Johno Mulaney pirmojo vaiko gimimą kartu pasirodė anksčiau šį mėnesį, o per Kalėdas pora pagaliau pasidalijo pirmosiomis naujagimio berniuko nuotraukomis. Buvo pranešta, kad Munn vaiką pagimdė dar lapkričio viduryje, o beveik po mėnesio naujieji tėvai socialinėje žiniasklaidoje oficialiai pasidalino naujienomis apie savo džiaugsmo pluoštą.

Kalėdų dieną Munn paskelbė mielą savo kūdikio, suvystyto į pūkuotą b altą antklodę, galvytės mažyte mėlyna snapuke, atvaizdą. Ji parašė paveikslėlį: „Mano auksinio jaučio kūdikis. Malcolmas Hiệp Mulaney. Linksmų švenčių“, pažymėdami Mulaney ant vaiko rankos.

Mulaney paskelbė beveik identišką vaizdą ir parašė: „Susipažinkite su Malcolmu Hiệpu Mulaney. Jo laukia visas gyvenimas. Jis dar net nebandė seltzerio. Aš labai jį įsimylėjau ir visą jo sandorį. Linksmų švenčių."

Nors neaišku, ar pora vis dar yra romantiškai kartu, akivaizdu, kad jie tikrai planuoja bendradarbiauti su kūdikiu Malcolmu, o Munn ir Mulaney atskirai išreiškė jaudulį dėl artėjančios tėvystės nėštumo metu.

„Olivia ir šis kūdikis padėjo mane išgelbėti nuo savęs šioje ankstyvoje atsigavimo kelionėje“, – rugsėjį interviu savo draugui Sethui Meyersui atskleidė Mulaney, kai „Big Mouth“ komikas iš pradžių papasakojo, kad laukiasi. Munn taip pat pasidalijo su ŽMONĖMIS, kad ji „labai džiaugiasi“ būdama mama.

Ne visi žinią apie gimdymą priėmė gerai, o maždaug tuo metu, kai pasklido žinia, kad gimė Malcolmas, buvusi Mulaney žmona Anna Marie Tendler socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino nuotrauka su prierašu „Normanas FRockwell“, užsimindama apie to paties pavadinimo Lana Del Rey dainą, kuri jos meilužį pavadino „prakeikto vyro vaiku."Yikes.

Kategorija: