Kai išgirdome, kad Tomas Hollandas pasakė, kad nori pailsėti nuo aktorystės ir sukurti šeimą, iš pradžių negalėjome patikėti tuo, ką girdime, bet paskui iškart negalėjome susimąstyti, ką galvoja jo draugė Zendaya . Na, dabar nebegalime stebėtis, nes pagaliau sužinome, ką 25 metų „Emmy“ laureatė mano apie savo vaikino komentarus; ir turime pasakyti, kad esame labai nustebinti tuo, kas buvo atskleista!

Jei pamenate, 25-erių metų aktorius Žmogus-voras: Jokiu būdu namo, gruodžio 15 d. duodamas interviu "People" padarė šokiruojančią apreiškimą, sakydamas: "Pastaruosius šešerius metus praleidau būdamas taip susitelkęs į savo karjerą.Noriu padaryti pertrauką ir susitelkti ties šeimos kūrimu ir išsiaiškinti, ką noriu veikti už šio pasaulio ribų. Mes žinome; mes taip pat negalėjome patikėti!

"Paklaustas apie tai, ką Zendaya mano apie nepaprastai netikėtus Žmogaus-voro aktoriaus komentarus, viešai neatskleista informacija Holivudo Life pasakė, kad nors Zendaya nėra visiškai pasirengusi turėti vaikų, ji neatsisako minties gauti ištekėjusi ir, taip, beprotiškai įsimylėjusi Tomą. Oho – jaučiame, kad tai yra tai, ko laukėme ne vienerius metus! Atsižvelgiant į tai, kad Žmogus-voras bendražygiai daugelį metų stengėsi išlaikyti savo klestinčius santykius paslaptyje, išgirsti ką nors sakant „L“ žodį, susijusį su jų romantika, yra kažkas nuostabaus!"

"Ir tai dar ne viskas, kas buvo atskleista, nes jie taip pat atskleidė keletą paslapčių apie Tomo ir Zendaya santykius. Nors jie buvo nufotografuoti besibučiuojantys tik liepos mėnesį, domėtis vienas kitu prasidėjo dar prieš tai, viešai neatskleista - kas mums jau tiek daug davė! – pridūrė.Jie nenorėjo to padaryti filmuodami „Žmogus-voras“ (ar darydami pakartotines nuotraukas), nes nenorėjo, kad tai jokiu būdu paveiktų gamybą. Po šios savaitės netikėtų apreiškimų jaučiame, kad Tomą ir Zendayą pažįstame daug geriau. Kalėdos, atrodo, atėjo anksti!"

Kategorija: