Žili plaukai dažnai siejami su senėjimu, ir nors jūsų pirmasis instinktas gali būti išplėšti plaukus nuo šaknų ir apsimesti, kad niekada to nematei, tai gali būti ne pats geriausias būdas išsaugoti plaukų sveikatą ilgas bėgimas. Tiesą sakant, pirmieji žili plaukai neturi nieko bendra su senėjimu, o kai kurios moterys pastebi, kad jų sruogos pradeda keisti spalvą jau sulaukus dvidešimties dėl genetikos ar net streso. Jei ruošiatės imtis veiksmų, kai neišvengiamai pradėsite papilkėti arba jau pamatėte savo pirmąją sidabrinę sruogą, plaukų ekspertai sutinka, kad niekada neturėtumėte daryti su šiais plaukais, ir kaip elgtis. pilka su malone.

Shutterstock

Nors išpešiant pavienius žilus plaukus į jų vietą gali nepriaugti dar du, ilgainiui pakartotinai pešiojant žilus plaukus gali nuplikti dėmės ir plaukai gali nuplikti, o tai mažai padės pagerinti jūsų sruogų būklę. Nors pašalinus k altininką nuo š altinio, jūsų galvos oda gali laikinai atsikratyti tos sidabrinės sruogos, šis plaukų folikulas jau mirė ir atgaus tokį patį atspalvį, nepaisant jūsų pastangų. Gali būti, kad pilkos spalvos pešimas nėra toks katastrofiškas, kaip atrodo iš pradžių, tačiau yra geresnių būdų, kaip susidoroti su šiuo natūraliu gyvenimo reiškiniu, kuris padės pagerinti bendrą jūsų sruogų kokybę.

Go Lighter

Siekdami sutramdyti žilančius plaukus, iš anksto pašviesinus sruogas, kad būtų neutralizuotas sidabro atspalvis, plaukams augant galima sukurti ryškių plaukų iliuziją. nepažeisdamas žilų plaukų.Tada šiek tiek tonizavus (bus) neutralizuojama didžioji dalis geltono atspalvio nuo dažų“, – aiškina Tomas Smithas, „Evo Hair International“ kūrybinių spalvų direktorius.

Išankstinis pašviesinimas padės sukurti dramatiškesnę išvaizdą jūsų plaukams augant, sukuriant kontrastą prie šaknų, kad sumažėtų ryškus pilkumas. „Visa tai yra jaunatviška ir tekstūra, suteikianti alternatyvą sidabrui, kurio šaknys nuplaunamos“, – priduria Smithas. „Pilkos/b altos sritys atrodys kaip natūralios tekstūrinės platinos akcentai ir išliks žalvario išblukimas, o platininė blondinė išliks ryški ir blizganti.“

Shutterstock

Pridėkite keletą svarbiausių dalykų

Paryškintų elementų naudojimas taip pat gali padėti sumažinti ryškų žilų plaukų kontrastą, todėl šis pigmentas gali geriau susilieti. „Dirbkite su savo stilistu ir sumaniai išdėstykite paryškinimus aplink išsibarsčiusias žilų plaukų sritis ar lopinėlius, kad jie būtų labiau matomi, o augimas būtų subtilesnis“, – sako Smithas.Arba kiekvieną kartą einant į saloną lėtai švelnindami plaukus šviesesniais atspalviais, taip pat galite sušvelninti pilkus atspalvius jiems augant. „Pamažu naudojant šviesesnius dažus ant šaknų kiekvieną kartą nuspalvinus (sumažins kontrastą tarp naujo augimo ir dažytos spalvos“, – priduria jis.

Uždenkite

Paskutinė jūsų galimybė priartėti prie pilkos spalvos, išskyrus tiesiog pasilenkti į naują stulbinančią sidabrinę išvaizdą, yra visiškai prisidengti. Tačiau Smith pažymi, kad norint išlaikyti šį metodą reikės daugiausia pastangų, kai kalbama apie jūsų plaukų ilgaamžiškumą. „Tiems, kurie nori visiškai pasislėpti, visada galite juos atspalvinti ir visiškai uždengti. Būkite pasirengę vidutiniškai 4–5 savaičių priežiūrai tarp pilnų dažų“, – aiškina jis. Visų pirma atminkite, kad kiekviena plaukų spalva yra graži, o jei pasirinksite nedangstyti pilkų plaukų, jūs tikrai neatrodysite vyresnio amžiaus, jei pasitikėsite šiuo stiliumi.

Kategorija: