Jennifer Lopez (J.Lo) yra ne tik talentinga dainininkė ir pasiekusi aktorė, bet ir visame pasaulyje žinoma stiliaus ikona, ką dar labiau įrodė jos išskirtinė, vienspalvė apranga praėjusią savaitę „The Voice“ finale.

Atlikdama dainą „On My Way“, kuri bus rodoma būsimame filme „Marry Me“ (2023 m. vasario mėn.), J. Lo apsivilko elegantišką, visiškai b altą ansamblį, sudarytą iš besiplečiančios suknelės su šlaunimis. - aukštu skeltuku, priderintas pelerinas ir 7 colių suvarstomi platforminiai batai. Suknelė, kurią sukūrė Lessja Verlingieri iš Lever Couture, turi klostuotą, nespalvotą viršutinę dalį ir pakopinį apačią, leidžiančią Lopez atrodyti kaip deivė.Aukštas skeltukas kartu su platforminiais batais suteikia išvaizdai netikėto, bet akimirksniu simbolizuojančio krašto, kurio nelabai kas galėtų atsiplėšti.

Scenoje Lopez dainavo eidama per išdėstytus pianinus, o scenos iš jos naujojo filmo, kuriame taip pat vaidina Owenas Wilsonas, buvo projektuojamos. Apsaugotas mikrofonas ir romantiški dainų tekstai, Lopez ir jos gerbiamas vokalas pribloškė publiką. Jai gitara akomponavo kantri muzikos legendos Willie Nelsono sūnus Lukas Nelsonas.

Trae Patton / NBC

Pasibaigus savo pasirodymui, Lopez pakilo keliais laiptais (tais epiniais aukštakulniais) į paaukštintą platformą, kad susitiktų su Nelsonu. Jiedu derėjo, nes jos blizgantys akių šešėliai ir lūpų blizgis spindėjo kartu su aksesuarais. Kol Lopez dainavimo gabumai buvo demonstruojami, dėmesio centre atsidūrė ir jos papuošalai – derantys, stambūs auksiniai žiedai, rankogaliai su rankogaliais ir kabantys auskarai.

Trae Patton / NBC

Išlaikyti pusiausvyrą avint aukštus batus ir apsirengus atidengiančia suknele kiekvienam atrodo stulbinantis žygdarbis, ypač jaučiant gyvo pasirodymo spaudimą. Galų gale, jei kas nors galėtų grakščiai žingsniuoti aplink sceną aukštakulniais ir sklandžiais audiniais, tuo pat metu daužydamas eterines balso natas, tai J.Lo.

Kategorija: