Buvusiam Niujorko gubernatoriui Andrew Cuomo ką tik buvo liepta netekti uždarbio, gauto iš labai pelningo 5,1 mln. USD vertės knygos sandorio, dėl jam pareikštų k altinimų dėl netinkamo seksualinio elgesio, prasidėjusio 2023 m. gruodžio mėn. Ir pranešama, kad jis turi tik 30 dienų laikykitės!

Antradienį, gruodžio 14 d., Niujorko valstijos viešoji etikos komisija balsavo už tai, kad iš buvusio gubernatoriaus būtų atimtas visas pelnas iš jo atsiminimų „Amerikos krizė: Covid-19 pandemijos lyderystės pamokos“ po to, kai buvo paskelbta, kad jam gresia baudžiamasis teismas dėl kelių moterų per pastaruosius metus pareikštų įtarimų dėl netinkamo seksualinio elgesio.Sprendimas dėl jo uždarbio iš memuarų taip pat priimtas po to, kai komisija anksčiau išsiaiškino, kad kuriant knygą buvo panaudoti valstybės ištekliai.

Splash News

Įtarimai, kad Cuomo pasitelkė kelis aukštesniojo ir jaunesniojo lygio darbuotojus, kad parašytų jam knygą, taip pat yra Niujorko generalinės prokurorės Letitia James biuro vykdomo baudžiamojo tyrimo dalis.

"Ir pagal 60 puslapių Valstybės Asamblėjos Teismų komiteto ataskaitą buvęs gubernatorius išnaudojo kelių valstybės tarnautojų laiką, taip pat ir savo, siekdamas asmeninės naudos pasaulinės pandemijos metu. kurį buvęs gubernatorius išreiškė „visą parą“ valstybės atsaką į krizę. Ataskaitoje teigiama, kad Cuomo vyriausiasis padėjėjas nuo 2023 m. birželio iki gruodžio mėn. – lemiamas laikas kovojant su COVID – apsikeitė daugiau nei 1 000 el. laiškų apie knygą, taip pat nusprendė, kad daugybę valandų, kurias darbuotojai praleido prie jo knygos, būtų buvę galima geriau skirti atsakant į pandemija."

Splash News

"Tačiau politiko atstovas Richas Azzopardi neigė, kad knygai buvo panaudoti bet kokie valstybės ištekliai, ir CNN pareiškė: tai yra blogiausia politinė veidmainystė ir dviveidiškumas. Gubernatorius Cuomo gavo JCOPE nuomonę ir patarėjo patarimą, kuriame teigiama, kad vyriausybės ištekliai negali būti naudojami – o ne – ir bet kuris šiame projekte padėjęs darbuotojas tai padarė savo laiku, o tai atsispindėjo jų darbo laiko apskaitos žiniaraščiuose. "

"Jimas McGuire&39;as, Cuomo advokatas, pavadino veiksmą prieštaraujančiu Konstitucijai ir teigė, kad komisija viršija savo įgaliojimus. Įdomu tai, kad kai tuometinio gubernatoriaus žurnalistai dar balandį paklausė, ar jo memuarams sukurti buvo panaudoti valstybės ištekliai, jis atsakė: „Kai kurie žmonės pasisiūlė peržiūrėti knygą. Viskas gali tapti dar sudėtingesnė, nes Azzopardi dar gegužę CNN sakė, kad Cuomo iš savo knygos sandorio paaukojo 500 000 USD Niujorko valstijos Jungtiniam keliui palengvinti pandemiją ir skiepyti, todėl nesame tikri, kas atsitiks su donoryste. jis turi netekti pelno."

Kategorija: