Megan Fox ką tik pakurstė naujus gandus apie plastinę chirurgiją, nes vėlų pirmadienį, gruodžio 13 d., ji buvo apleista išėjusi iš garsiojo Deimantinio veido instituto Beverli Hilse su pastebimai putlesnė menkutė.

35 metų aktorė instinktyviai užsidengė veidą, kai pastebėjo paparacius, laukiančius prie įstaigos, kurioje žinomas plastikos chirurgas daktaras Jasonas B Diamondas gydė A sąrašo žmones, tokius kaip jos geras draugas Kourtney Kardashian ir jos sesuo Kim. taip pat Chrissy Teigen ir Hilary Duff, tai tik keturi. Fox labai stipriai bandė uždengti burnos sritį megztiniu, todėl gerbėjai įtarė, kad ji vidury nakties pasilepino nauju lūpų užpildu.

Trumpa vėlyvo vakaro kelionė pas daktarą Jasoną Diamondą Megan Fox ? pic.twitter.com/pSsOEZJl0n

- The Cosmetic Lane (@TheCosmeticLane) 2023 m. gruodžio 16 d.

Aktorė Johnny and Clyde bandė likti po radarais išeidama iš klinikos ir grįždama į automobilį po spėjamo gydymo. Ji buvo apsirengusi labai laisvai – toli nuo įprastos seksualios gatvės stiliaus išvaizdos ir puošniai raudonojo kilimo aprangos – vilkėjo b altą beisbolo kepuraitę, kartu su kreminės spalvos megztiniu su gobtuvu ir „FreeCity“ sportinėmis kelnėmis. Atrodė, kad trijų vaikų mama buvo be makiažo ir nešė Diamond Face Institute krepšį bei veido kaukę, kurią nešiojosi vienoje iš rankų.

Nors Jennifer's Body žvaigždė, kuri šiuo metu susitikinėja su Machine Gun Kelly po to, kai po dešimties santuokos metų išsiskyrė su 48 metų aktoriumi Brianu Austinu Greenu, nelabai atvirai kalbėjo apie tai, kokias kosmetines procedūras atliko. , plačiai spėliojama, kad jai galėjo būti atlikta chirurginė ir nechirurginė procedūra, pvz., rinoplastika, botoksas ir užpildai, be kita ko, įskaitant lūpų užpildus, kad suteiktų Kylie Jenner patvirtintą menkutę.Dar 2010 m. ji užsiminė Allure, kad jos lūpos nebuvo atlikusios jokio darbo, sakydama: „Pasakysiu žmonėms, kurie abejoja mano lūpų autentiškumu, aiškiai matote, kad mano lūpos yra mano lūpos. Tačiau 2010 m. buvo prieš 12 metų (kur dingo laikas?!), todėl nebūtinai taip yra dabar! Bet kuriuo atveju ateinančias kelias savaites labai atidžiai stebėsime Megan veidą, kad pamatytume, ar pastebėsime kokių nors skirtumų!

Kategorija: