Billie Eilish ką tik ištiko širdį draskantį ir akis atveriantį prisipažinimą apie savo sveikatą ir atskleidė, kad vasarą, netrukus po to, kai buvo išleistas naujausias jos albumas „Happier than Ever“, ji užsikrėtė COVID-19 proveržiu. . Ir jei ji nebūtų paskiepyta, „Bad Guy“ dainininkė numatė, kad ji tikriausiai „būtų mirusi“.

19-metė daugkartinio „Grammy“ laureatė padarė šokiruojančią išpažintį, kai pasirodė SiriusXM laidoje „The Howard Stern Show“ pirmadienį, gruodžio 13 d., ir nesusilaikė dėl smulkmenų; ypač dėkojo už vakciną, kuri, pasak jos, „išgelbėjo“ jos brolį, draugus ir tėvus.„Noriu, kad būtų aišku, kad man viskas gerai dėl vakcinos. Manau, kad jei nebūčiau paskiepytas, būčiau miręs, nes tai buvo blogai“, – pradėjo ji. „Vakcina yra prieštaringa nuostabi ir ji taip pat išgelbėjo Finneasą nuo jos gauti; tai išgelbėjo mano tėvus nuo jo gavimo; tai išgelbėjo mano draugus nuo jo gauti.“

Splash News

"Kai sakau, kad tai buvo blogai, aš tiesiog turiu omenyje, kad tai buvo siaubinga, tęsė ji. Bet iš tikrųjų COVID schemoje tai nebuvo blogai. Žinai, ką turiu omeny? Kai sergate, jaučiatės siaubingai prievartaujantis. Aš nemiriau ir neketinau mirti, bet tai neatima to, kaip buvo apgailėtina. Tai buvo baisu."

"Ir nors akivaizdu, kad ji jaučiasi daug geriau – todėl ji gali pasirodyti pokalbių laidoje ir netgi pasirodyti „Saturday Night Live“ laidoje ir ją veda (ką ji padarė praėjusią savaitę, šeštadienio, gruodžio 11 d., serijoje) teigė, kad kai kurie viruso šalutiniai poveikiai dar nėra visiškai išnykę.Kalbėdamas apie kai kuriuos ilgo COVID simptomus, Billie pasakė: aš vis dar turiu šalutinį poveikį. Aš sirgau beveik du mėnesius. Vargšas Billie!"

Kategorija: