Labai lauktas HBO Max Friends susitikimas atnešė mums daug džiaugsmo, kai jis buvo transliuojamas šių metų gegužę, bet tai nebuvo džiugi proga visiems! Labai atvirame ir širdį draskančioje interviu „The Hollywood Reporter“ Jennifer Aniston sakė, kad susitikimas jai nebuvo linksmas ir juokingas, nes iš tikrųjų privertė ją peržiūrėti savo praeitį ir išgyventi kai kuriuos sunkiausius laikus. T.y., jos santuoka su Bradu Pittu, kuri nutrūko netrukus po pasirodymo. Ir vienu metu ji pasakė, kad iš tikrųjų turėjo išeiti iš susitikimo ir reikalauti, kad kameros nustotų riedėti! Vargšė Jen!

„Manau, kad mes buvome tokie naivūs, kai į tai ėjome, galvodami: „Kaip tai bus smagu? Jie sudeda rinkinius lygiai taip, kaip buvo.Tada jūs ten pateksite ir atrodo: „O, tiesa, aš negalvojau apie tai, kas vyksta paskutinį kartą, kai iš tikrųjų čia buvau“, – THR pasakojo 52 metų We’re The Millers aktorė. Jei susigrąžinsite mintis į ankstyvąsias septintąsias dešimtis, prisiminsite, kad „Draugai“ veikė 1994–2004 m., o Jennifer 2000–2005 m. buvo laimingai susituokusi su Bradu Pittu. Taigi nenustebsime išgirdę, kad tai sugrąžino tuos prisiminimus. jai – prisiminimai, kuriuos ji galėjo labai sunkiai pabandyti ir pamiršti!

HBO Max sutikimu

"Galbūt ji nepaminėjo Pitto vardo THR interviu, bet labai akivaizdu, ką ir ką ji turi omenyje! Jen tęsė: Tai mane tiesiog nustebino, nes atrodė: „Sveiki, praeityje, prisimeni mane? Prisimeni, kaip tai buvo bloga? Manėte, kad viskas prieš akis ir gyvenimas bus tiesiog nuostabus, o tada išgyvenote bene sunkiausią laikotarpį savo gyvenime?&39;"

"Ryto šou aktorė prisiminė akimirką, kai turėjo paprašyti aktorių ir įgulos pristabdyti filmavimą, nes visko jai buvo per daug.Visa tai buvo labai nervinga ir, žinoma, visur yra kameros ir aš jau esu šiek tiek emociškai prieinama, manau, galima sakyti, sakė ji. Tam tikruose taškuose turėjau išeiti. Nežinau, kaip jie apkarpė."

Splash News

"Aniston atsakymas į klausimą apie tai, koks, jos manymu, bus jos gyvenimas – asmeninis ir profesinis – po to, kai 2004 m. buvo surengtas „Draugai“, buvo labai įdomus. Karjera buvo vienas dalykas. Aš nežinojau, kas bus, ir tai buvo tik palaiminta. Tai kitokio kalibro darbas, bet man tai patinka, kad ir kaip būtų, net jei tai siaubingai peržiūrėta, kvaila komedija, nesvarbu, ar ji man teikia džiaugsmo, pradėjo ji, prieš sakydama, kad tai yra asmeniniai dalykai, kuriuos ji laiko. kaip jaudinantis."

"Ji tęsė: Taip sakant, aš tikėjausi asmeniškesnių dalykų, susijusių su tokiu formos pasikeitimu. Tai buvo tai, kas sukėlė nerimą, kad mes visi turėjome idėją apie tai, kokia bus ateitis, ir mes susimąstėme ir susitelkėme į tą ar tą, o tada viskas pasikeitė per naktį, ir viskas.Bet vėlgi, viskas yra palaima, jei sugebi taip pažvelgti į gyvenimo pakilimus ir nuosmukius. Ir jei visa tai nebūtų įvykę, aš nesėdėčiau čia ta moteris, kokia esu."

Kategorija: