Tiger Woods baigs metus puikiai, nes jis ką tik atskleidė, kad grįš į varžybinį golfą, praėjus dešimčiai mėnesių po to, kai vasario mėnesį per siaubingą automobilio avariją Pietų Kalifornijoje beveik neteko dešinės kojos! 45 metų profesionalus golfo žaidėjas trečiadienį, gruodžio 8 d., socialinėje žiniasklaidoje pranešė pasauliui, kad gruodžio 18 ir 19 d. žais 2023 m. PNC čempionate Orlande kartu su savo 12 metų sūnumi. Čarlis.

„Nors tai buvo ilgi ir sudėtingi metai, aš labai džiaugiuosi galėdamas juos užbaigti varžydamasis @PNC čempionate su savo sūnumi Charlie“, – tviteryje pradėjo Woods.„Aš žaidžiu kaip tėtis ir negaliu būti labiau susijaudinęs ir didžiuotis“. Ir ne jis vienintelis laukia renginio, nes Alastairas Johnstonas, PNC čempionato vykdomasis pirmininkas, sakė nekantravęs pasveikinti turnyre tiek Tigro, tiek Čarlio. Jis sakė: „Jau kurį laiką palaikome ryšius su Tigeriu ir jo komanda ir džiaugiamės, kad dabar jis nusprendė sugrįžti į golfo varžybas PNC čempionate“.

Splash News

Atrodo, kad žaidimas su sūnumi gali virsti Kalėdų tradicija 15 kartų „Major“ nugalėtojui, nes pora gruodį taip pat žaidė PNC čempionate – turnyre, kuriame pagrindiniai čempionai žaidžia kartu su šeimos nariu. Taip pat 2023 m. Tai buvo paskutinis kartas, kai Woodsas rungtyniavo konkurencingai, nes sausio mėnesį jam buvo atlikta nugaros operacija, o po to po automobilio avarijos beveik mėnesiui buvo paguldytas į ligoninę.

"Gerbėjams buvo malonu pastebėti Woodsą golfo aikštyne Floridoje dar spalį, kuriame jis lankėsi stebėdamas Čarlio varžybas jaunimo golfo turnyre.Ir nors Woodsas žais turnyre vos po kelių dienų, jis neseniai paminėjo, kad, deja, vis dar nežinojo, kada galės žaisti PGA Tour golfą. Kalbant apie žaidimą Tour lygiu, aš nežinau, kada tai įvyks, prieš kelias dienas sakė Woodsas Hero World Challenge."

Splash News

"Dabar aš pažaisiu vieną ar kitą raundą, šiek tiek pataikysiu ir kikensiu, aš galiu padaryti kažką panašaus, pridūrė jis. Pamatyti, kaip kai kurie mano kadrai iš dangaus iškrenta daug trumpiau nei anksčiau, šiek tiek atveria akis, bet bent jau galiu tai padaryti dar kartą. Tai yra kažkas, ko kurį laiką ten neatrodė, kad ketinu. Woodsas taip pat pasakė panašų dalyką praėjusį mėnesį duotame interviu „Golf Digest“, sakydamas aludei, kad greičiausiai jis pasirinks, kur žaisti, nes mažai tikėtina, kad jis kada nors galės grįžti į golfą. "

"Manau, kad kažkas tikroviško – vieną dieną groja turas, niekada ne visą darbo dieną, niekada daugiau, bet rinkitės ir rinkitės, kaip p.(Benas) Hoganas padarė, sakė jis. Išsirinkite kelis renginius per metus ir žaiskite aplink tai. Jūs praktikuojatės apie tai ir ruošiatės tam. Ir tu žaidi. Manau, kad nuo šiol taip turėsiu žaisti. Tigeris ir Čarlis PNC čempionate susidurs su įtempta konkurencija tarp čempionų titulą ginančio Justino Thomaso (buvusio pasaulio lyderio) ir jo tėvo Mike&39;o. Sėkmės visiems!"

Kategorija: