Jei naršyklės būtų automobiliai, „Chrome“ būtų laikoma elegantiškiausia iš sportinių automobilių. Be to, jis taip pat būtų išskirtas dėl didelių trūkumų, susijusių su privatumu ir saugumu. „Google Chrome“ atrodo ir atrodo elegantiškesnė nei kitos naršyklės. Ji taip pat labai populiari – turinti daugiau nei 60 procentų interneto naršyklių rinkos, todėl daug vartotojų ja pasitiki ir naudojasi daugybe jos funkcijų, tarp kurių yra greitis ir paprastas naudojimas. „Chrome“ galima derinti su kitomis „Google“ programomis, pvz., „Gmail“, ir ji veiksmingai veikia su svetainėmis, kuriose naudojamas pažangus scenarijus, todėl ji išsiskiria iš naršyklių.

„Chrome“ yra populiari ir patikima interneto naršyklė“, – sako Stephenas Curry, „CocoSign“ generalinis direktorius. „Jis veikia vienodai greitai iPhone, tačiau vien jo naudojimas turi tam tikrų pasekmių. Atidarius daug skirtukų arba paleidžiant daug grafiškai daug naudojamų tinklalapių, išeikvojama RAM ir dėl to sulėtėja iPhone sistema. Be to, pati naršyklė yra privatumo košmaras, todėl vartotojai turėtų būti įspėti. Skamba dramatiškai siūlyti atsisakyti „Chrome“ ir ieškoti alternatyvos, jei esate galingas vartotojas. Tačiau, kalbant apie saugumą ir privatumą, rekomenduoju naudoti „Chrome“ parinktį „Saugus naršymas“. Būsite apsaugoti nuo kenkėjiškų ir pavojingų svetainių.“

Turint tai omenyje, yra kitų problemų, kurių galite nepaisyti naudodami „Chrome“, įskaitant šią klaidą, kurią galite padaryti naudodami „Chrome“ savo „iPhone“.

Shutterstock

Pasikliaukite numatytuoju slaptažodžių tvarkytuvu

Jums ne kartą buvo liepta naudoti numatytąją slaptažodžių tvarkyklę, kad jūsų slaptažodžiai būtų saugesni. Tačiau Craigas Lurey, CTO ir „Keeper Security“ vienas iš įkūrėjų, pabrėžia, kad tai yra viena dažna klaida, kurią žmonės dažnai daro naudodami „Chrome“.

„Nors tai patogu, tai labai paprastas būdas padaryti paskyras pažeidžiamas ir lengviau pažeistas“, – sako Lurey. „Šios slaptažodžių tvarkyklės prieštarauja ne naršyklės slaptažodžių tvarkytuvėms, kurias gali turėti, o tai gali sukelti prisijungimo problemų ir saugumo prieštaravimų. Naršyklės slaptažodžių tvarkyklės taip pat nėra tokios saugios kaip trečiosios šalies slaptažodžių tvarkyklės, nes jos yra naršyklėje, todėl nėra šifruotose saugyklose. Į naršykles galima lengvai įsilaužti, o asmeninė informacija, įskaitant slaptažodžius, gali būti pavogta.“

Atsižvelgiant į tai, Lurey pataria naudoti trečiosios šalies slaptažodžių tvarkyklę naudojant „Chrome“, kad paskyros ir asmeniniai duomenys būtų apsaugoti.

Taigi, ne, nebūtinai turite nustoti naudoti „Chrome“, bet išmanesnis jos naudojimas gali padėti padidinti privatumą ir saugumą.

Kategorija: