Hiperpigmentacija ir amžiaus dėmės yra dvi dažnos odos priežiūros problemos, kurios atsiranda kaip veido sritys, kurios atrodo tamsesnės nei kitos. Amžiaus dėmės yra hiperpigmentacijos atšaka, tačiau abu yra nekenksmingi odos reiškiniai, kurie neturi įtakos jūsų bendrai sveikatai. Tačiau, nors jie nėra pavojingi, amžiaus dėmės ir hiperpigmentacija dažnai laikomi trūkumais, skatinančiais ieškoti produktų ar ingredientų, kurie pašalintų jų išvaizdą nuo odos.

Kalbėjomės su įžymia dermatologe Tina Alster, MD, FAAD, „The A Method®“ kūrėja ir bendraįkūrėja, kad sužinotume, kas geriausia, kaip iš tikrųjų išlyginti odą ir veiksmingai išblukinti hiperpigmentaciją bei amžių. dėmių, ir yra vienas ingredientas, kuris gali padėti abiem atvejais.

Shutterstock

Traneksamo rūgštis

Traneksamo rūgštis yra odos priežiūros ingredientas, kuris pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjo, siekiant sumažinti tamsias dėmes ir hiperpigmentaciją ant odos paviršiaus. Tyrimai parodė, kad traneksamo rūgštis, esanti odos priežiūros produktuose, mažinančiuose amžiaus dėmes ir išlyginančią jūsų veido spalvą, iš tikrųjų yra veiksminga atliekant užduotį, kurią ji turi atlikti. "Tyrimai atskleidė, kad TA sulėtina melanino gamybą ir netgi gali blokuoti pigmento perdavimą iš melanocitų į keratinocitus", - aiškina Alster. „Tai yra įtikinamos naujienos tiems, kuriuos kankina dėmėta oda – ir yra įspūdingas sprendimas visam laikui atsikratyti pigmentacijos problemų.“

Melaninas yra atsakingas už jūsų odos pigmentaciją, o amžiaus dėmės gali atsirasti, kai pigmentas susikaupia konkrečiose veido vietose. Tačiau traneksamo rūgštis ne tik lėtina melanino gamybą, bet ir padeda sukurti odos paviršių tolesnei apsaugai.„Nors TA keičia ryšį tarp odos ląstelių, ji taip pat atkuria odos barjerą. TA suteikia optimalią aplinką sveikai odai kovoti su laisvųjų radikalų daroma žala ir kitais stresiniais veiksniais – k altininkais, kurie dažnai gali sukelti papildomą pigmentaciją“, – sako Alster.

Shutterstock

Šalutinis poveikis dažnai kelia susirūpinimą integruojant naujus ingredientus į savo odos priežiūros rutiną, tačiau Alster pažymi, kad TA nekelia nerimo dėl neigiamų reakcijų. „Jis tinka visų tipų odai ir gali būti naudojamas nėštumo metu. Naudojamas du kartus per dieną, jis skirtas ne tik veidui, bet ir didelėms kūno vietoms (rankoms/kojoms) po drėkinamuoju kremu“, – sako ji. „Jis suvienodina odos atspalvį, nedirgindamas ar lupdamasis, ir puikiai dera su kitomis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip vitaminas C ir retinolis.“

Kaip ir visus serumus, šios rūgšties integravimas į savo kasdienybę prieš tepant drėkinamąjį kremą yra geriausias būdas ją užfiksuoti neišsausinant odos.Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad nė vienas odos priežiūros ingredientas nepakeis jūsų veido odos per naktį, vos per kelias savaites pastebėsite, kad hiperpigmentacija ir tamsios dėmės pradeda išnykti, suvienodina odos atspalvį ir pagyvina jūsų išvaizdą.

Alster netgi sukūrė savo produktą su TA, The A Method Skin Perfecting Serum, "kad sustiprintų kitų aktyvių ingredientų poveikį mano pacientų esamose odos priežiūros schemose", - sako ji. Kartu su apsaugine odos priežiūros rutina, kad neatsirastų kitų pažeidimų, ši rūgštis gali būti naudingas papildymas jūsų kasdieniams įpročiams, siekiant tolygesnio odos atspalvio.

Kategorija: