Šventinio apsipirkimo sezono metu „Walmart“ iš savo svetainės ištraukia mokomąjį žaislą vaikams, kai buvo pranešta, kad žaisle yra dainų tekstai apie kokainą ir kitas, um, brandžias temas.

Arkanzase įsikūrusio tinklo atstovas patvirtino, kad „Šokantis kaktuso žaislas“ buvo pašalintas iš prekybos jo svetainėje po to, kai močiutė Kanadoje atrado, kad žaislas dainavo apie kokainą ir depresiją.

Praėjusį mėnesį kaktusas paplito po to, kai Ania Tanner savo vietinei naujienų agentūrai papasakojo, kad nupirko žaislą savo anūkei tik tada, kai sužinojo, kad jame kalbama apie brandžias temas jos gimtąja lenkų kalba.

Tanner sakė CTV News Toronto, kad užsakė Kinijoje pagamintą žaislą atradusi jį Walmart svetainėje. Sumokėjusi 26 dolerius už žaislą, kuris dainuoja angliškai, ispaniškai ir lenkiškai, Ania sužinojo, kad lenkiškoje versijoje skambėjo lenkų reperio Cypis daina.

„Šiame žaisle vartojami keiksmažodžiai ir kalbama apie kokaino vartojimą“, – laidoje apie vaikišką žaislą pasakojo ji. Taip! „Tai ne tai, ką aš užsisakiau savo anūkei.“

Walmart pašalina šokantį kaktuso žaislą, grojantį dainą apie kokaino vartojimą https://t.co/O4tzTJJ24k pic.twitter.com/OztbkWAY97

- New York Post (@nypost) 2023 m. lapkričio 25 d.

„Taip atsitiko, kad esu lenkė ir kai pradėjau klausytis dainų, išgirdau žodžius“, – sakė ji. „Aš buvau šoke. Pagalvojau, kas čia per pokštas?“

Bendrovės atstovas CTV tuo metu sakė: „Šias prekes mūsų prekyvietės svetainėje parduoda trečiosios šalies pardavėjas. Mes pašaliname elementus, kol toliau nagrinėsime šį skundą.“

Matyt, skundai dėl žaislo siekia liepos mėnesį. Šis dainuojantis žaislas buvo parduotas Europoje per „Amazon“, o 2023 m. liepos mėn. kitos šeimos pranešė apie netinkamus dainų tekstus. Tiesą sakant, spaudos metu vis dar galėjome rasti kaktuso produkto puslapį „Amazon“ svetainėje. KAS vyksta!

Bet dar blogiau, reperis nežinojo, kad žaislas naudoja jo žodžius, ir pasakė, kad imasi teisinių veiksmų. Tai viena dygliuota netvarka!

Kategorija: