Timas McGraw ir Faithas Hillas gali būti gerai žinomos įžymybės, tačiau gerbėjai buvo šokiruoti, pamatę, kaip jie atrodė skirtingai, kai papuošė gruodžio mėnesio žurnalo People viršelį, kuriame aptarė savo 25 metus trukusią santuoką ir atitinkamą karjerą. . Hill, kuri paprastai nešioja šviesius plaukus ilgesnėmis bangomis, kaip viršelio žvaigždė susuko griežtesnes garbanas, o McGraw užsiaugino barzdą ir ūsus, visiškai pakeisdami savo išvaizdą.

Po to, kai žmonės savo Instagram puslapyje pasidalijo labai suredaguotu kadru, gerbėjai netruko atkreipti dėmesį į iš pažiūros pasikeitusius dainininkų veidus ir šmaikštavo, kad jie beveik neatpažįsta Hill.„Surask Tikėjimą, nes tai negali būti ji“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „Mylėk juos abu. Tai atrodo kaip Timas, bet ne kaip tikėjimas. Ar tai makiažas ar kažkas. Nežinau.“

Nepaisant antplūdžio neigiamų komentarų, kai kurie komentatoriai buvo naujos Hill išvaizdos gerbėjai ir rašė: „Visiems, kurie sako, kad ji atliko darbą, kurio to nepadarė! Ji apkabina jos tamsesnius natūralius plaukus, o jei priartinsite, pamatysite jos raukšles! Jie redagavo ją šiek tiek per daug, bet gaila, kad nuvilti, Faith neatliko NULIS darbo, ji yra natūrali gražuolė!!!!!!”

Atrodo, Hillas ir McGraw davė nuoširdų interviu šio mėnesio žurnalo „People“ numeriui, atskleisdami savo santuokos sėkmės paslaptis, palyginti su jų personažais būsimoje laidoje 1883, kuri yra populiariausio serialo Jeloustounas priešistorė. Pora vaidins porą naujame seriale, kuris bus rodomas gruodžio 19 d. per „Paramount+“, o McGraw apie projektą sakė: „Niekada gyvenime man nebuvo taip smagu.”

Kadangi tai yra pirmasis vaidybos darbas, kurio jie ėmėsi kartu, Hillas sakė, kad sunkiai dirbo, kad atskirtų savo profesinį ir asmeninį gyvenimą. „Mes nusprendėme nedirbti kartu su scenomis, kol nesame filmavimo aikštelėje. Svarbu, kad vienas į kitą reaguotume natūraliai kaip personažai, o ne kaip vyras ir žmona.“

Kategorija: