Kelly Clarkson ką tik atviravo, kokios sunkios kartais gali būti atostogos, ypač dabar, kai ji ir Brandonas Blackstockas išsiskyrė. 39 metų „Voice“ trenerė pasidalijo labai atvira ir asmenine žinute su savo gerbėjais, kol ji ketino atlikti „Linksmų Kalėdų (Tam, kurį aš pažinojau)“ per Kelly Clarkson pristato: Kai Kalėdos ateina, kuris buvo transliuojamas Trečiadienis, gruodžio 1 d.

Daina, paimta iš Clarksono albumo „When Christmas Comes Around“, kuris buvo išleistas spalį, yra apie žmogų, kuriam kyla klausimas, ar viskas, ką jie galvoja apie savo buvusįjį, buvo „melas“. Prieš pasirodymą Kelly sakė: „Šventės apima daugybę emocijų.Aš būsiu tikras su jumis – kai parašiau šią kitą dainą, verkiau, o tai nutinka net per Kalėdas, visi.“

Splash News

"Aš ką tik paguldžiau savo vaikus į lovą ir tiesiog išgyvenau tai, man buvo labai sunku, ir tai buvo tikrai sunkūs metai daugeliui iš mūsų, „Stipresni (kas tavęs nenužudo) )“, – tęsė dainininkė. Šią dainą parašiau ne tik dėl to, kad nėra daug šventinių dainų žmonėms, kurie jaučiasi vieni, pasimetę ar tiesiog liūdi, išskyrus klasikinį Dolly Parton „Hard Candy Christmas“, kurį visi mėgstame. Tai apie sunkių atostogų išgyvenimą. Man be galo patinka ta daina ir ji leido man tai parašyti."

"Mums patinka, kokia atvira ir nuoširdi buvo I Dare You dainininkė ir kaip ji nesistengė apsimesti, kad jos gyvenimas yra tobulas. Ar tai ne viena iš daugelio priežasčių, kodėl mes ją mylime?! „American Idol“ nugalėtoja taip pat labai susijaudino prieš dainuodama savo šventinę dainą „Christmas Isn&39;t Canceled (Just You“, kuri taip pat skamba jos naujame kalėdiniame albume).Tiesą sakant, šiek tiek nervinausi pasidalindamas šiuo, nes tai nėra jūsų tipiškas kalėdinis singlas, – apie dainą sakė Clarksonas. Bet tai buvo pirmoji daina, kurią parašiau šiam albumui, ir aš ją parašiau, nes per pastaruosius porą metų iš mūsų buvo atimta daug dalykų – žmonės, santykiai, darbai ir t. t."

Splash News

"Buvo paimta tiek daug dalykų. Tačiau užuot žiūrėję į viską, kas nutiko ne taip, turėtume žiūrėti į visus dalykus, kurie buvo gerai“, – tęsė „Catch My Breath“ dainininkė. Ir vis tiek tai man sako mano terapeutas, taigi tam aš dainuoju! Bet nesvarbu, ką žmonės bando iš jūsų atimti, niekas negali atšaukti Kalėdų. Išmintingesnių žodžių dar nesame girdėję!"

Clarksonas 2023 m. birželį po beveik septynerių santuokos metų pateikė skyrybų prašymą su 44 metų Blackstocku. Nors pranešama, kad buvę buvę teisiškai vieniši, skyrybos bus baigtos tik 2023 m. sausio mėn.Jie yra dukters River (7) ir sūnaus Remington (5) tėvai, o Blackstockas taip pat turi dukrą Savannah (19) ir sūnų Sethą (15) su buvusia žmona Melissa Ashworth.

Kategorija: