Benas Affleckas neseniai atviravo apie savo asmenines mintis apie gerą tėvystę, ir nors 49 metų aktorius tikriausiai norėjo gerai, jo komentarai rodo tam tikrą privilegiją, kuri kritikams nepatiko. Anksčiau šią savaitę kalbėdamas su WSJ, norėdamas reklamuoti savo naują filmą „The Tender Bar“, Affleckas atskleidė manantis, kad vaikams reikia dviejų tėvų, kad jie galėtų gerai auklėti.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino WSJ. Žurnalas (@wsjmag)

Kalbėdamas su žurnalo gruodžio/sausio mėnesio numeriu, jis pasakė: „Vaiko auginimui ir auklėjimui svarbu turėti du tėvus.“ Tada aktorius tęsė mintį, pasidalydamas: „Man svarbiausia būti geru tėvu. Berniukus reikia mokyti.“

Affleckas yra trijų vaikų tėvas su buvusia žmona Jennifer Garner, ir nors pora išsiskyrė 2023 m., aktoriai ir toliau kartu augina. „Kaip elgtis, kaip elgtis. Kokios turi būti jūsų vertybės. Tai, kaip mano tėvas tai padarė, man yra tikrai reikšmingi – kaip ir būdai, kuriais jo nebuvo“, – pridūrė Affleckas apie vertybes, kurias reikia perteikti vaikams.

Aktorius ir toliau kalbėjo apie tėčių svarbą vaiko gyvenime sakydamas: „Jums reikia tėvo, kad pastiprintumėte. Gavau tai iš savo tėvo ir pasiilgau to, kai jo nebuvo. Tam tikra prasme galėjau matyti abi puses: augau su tėvu ir be jo.“

Mažai tikėtina, kad Affleckas ketino pakomentuoti vienišus tėvus ir kitas situacijas, kuriose dviejų tėvų namai nėra tikėtini, tačiau kritikai nedelsdami atkreipė dėmesį į privilegijuotą aktoriaus požiūrį į vaikų auginimą.Šiuo metu Affleckas palaiko santykius su vėl užsidegusia Jennifer Lopez, kuri turi du savo vaikus su buvusiu vyru Marcu Anthony.

Kategorija: