Matthew McConaughey ką tik atskleidė, kad 2023 m. vis dėlto nekandidatuosiu į Teksaso gubernatoriaus postą! Sekmadienį, lapkričio 28 d., trijų minučių vaizdo žinutėje, kurią jis paskelbė savo „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrose, 52 metų „Oskaro“ laureatas aktorius patvirtino, kad, nepaisant pirminių spėlionių, kandidatuoti į gubernatoriaus postą nėra tinkamas kelias. jis šiuo metu „renkasi imtis“. Ar dar kas nors šiek tiek nusivylė tai išgirdęs?

„Kaip paprastas vaikas, gimęs mažame Uvalde miestelyje Teksase, man nė į galvą neatėjo mintis, kad vieną dieną būsiu laikomas politiniu lyderiu“, – vaizdo įraše sakė Dalaso pirkėjų klubo žvaigždė.„Tai žeminantis ir įkvepiantis kelias apmąstyti. Tai taip pat yra kelias, kuriuo šiuo metu nesirenku“, – tęsė jis ir pridūrė, kad savo laiką ir pinigus skirs kitoms pastangoms, pavyzdžiui, remdamas kitas reikšmingas priežastis.

https://twitter.com/McConaughey/status/1465110042491817988

„Ketinu toliau dirbti ir investuoti turimą dosnumą remdamas verslininkus, įmones ir fondus, kurie, mano manymu, kuria kelius žmonėms sėkmingai gyvenime“, – pridūrė „Serenity“ aktorius. „Organizacijų, kurių misija yra tarnauti ir kurti pasitikėjimą, taip pat kurti gerovę, misija. Tai amerikietiška svajonė.“

Gandai apie tai, kad McConaughey gali kandidatuoti, pirmą kartą prasidėjo šių metų kovo mėnesį, kai aktorius pasakė, kad būtų „kvailas to nesvarstyti“. „Kaip sakiau, nebūčiau kvailas, svarstau, kad turėčiau garbę užimti Teksaso gubernatoriaus pareigas politikoje“, – „The Austin American-Statesman“ sakė „Interstellar“ aktorius.„Bet aš nuoširdžiai turiu savęs paklausti: „Kaip aš galiu būti naudingiausias?“ Ir galbūt tai yra kaip laisvasis agentas. Tada jis pridūrė: „Sakyčiau, kiek bėgioju, kol nesu. Taigi mano sprendimas nepasikeitė, nes aš vis dar nepasikeitė.“

Splash News

"Jo gerbėjai buvo mažų mažiausiai nusivylę, kai sužinojo, kad jis nedalyvaus, ir nesidrovėjo reikšti savo nuomonės socialiniuose tinkluose. Ak, aš tikėjausi, kad pasakysi „taip“, aš kandidatuoju į Teksaso gubernatoriaus postą“, – „Instagram“ parašė vienas nusivylęs gerbėjas."

"Daugelis kitų su aktoriumi tikėjosi kitų politinių vilčių. Palaukite keletą metų, tada eikite į prezidentą, sakė vienas „Insta“ vartotojas. McConaughey prezidentui 2024 m., kitam pritarė ir Amerikos vėliavos jaustukas. Įtraukdamas savo visame pasaulyje žinomą posakį, kitas IG vartotojas rašė: Prašome padėti, kad viskas gerai gerai gerai vėl !!! Na, McConaughey visiškai neatmetė politinės karjeros, todėl niekada nežinai, kas gali nutikti ateityje!"

Kategorija: