Chipotle pastaruoju metu susidūrė su pagrindinių meniu elementų, pvz., juodųjų pupelių, trūkumu, o dabar vis daugėja skundų, kad įmonė netinkamai tvarko savo internetinius užsakymus ir šventines akcijas. Tiesą sakant, viskas pasidarė taip blogai, kad darbuotojai neseniai pasivaikščiojo vienoje iš savo vietų Niujorke. Žinome, kad tai buvo precedento neturintys metai restoranų pramonei, bet net ir tai atrodo neįprasta.

Chipotle klientai ir darbuotojai skundėsi, kaip Mexican Grill tvarkė šios savaitės Helovino „Boorito“ akciją. Abi grupės tvirtina, kad reklama, kaip ir kitos naujausios tokio pobūdžio reklamos, sugedo programai, sukėlė neįprastai ilgą laukimo laiką ir galiausiai privertė darbuotojus išeiti.

Jei prisimenate, kasmetinėje Chipotle Helovino akcijoje „Boorito“ klientams siūloma viena nemokama pradinė prekė už 5 USD. Šiais metais reklama buvo perkelta į internetą, o klientai greitai pajuto, kad mobilioji programėlė strigdavo ir atsiėmimo metu vis didėjo įtampa, kai jų užsakymai buvo neteisingi arba darbuotojai atliko pakeitimus, pvz., vištieną kepsniui.

„Tai tarsi perplėštas į dvi dalis“, – tinklo Manhetene darbuotojas Patrickas Rodriguezas pasakojo „MarketWatch“ apie spaudimą priimti programėlių užsakymus, kai trūksta tiekimo. „Užsakymai nesiliaus“, – pridūrė kolega darbuotojas Albertas Moralesas.

„Žmonės tiesiog žiūrėdavo į mus pikti“, – patvirtino buvęs Blumingtono (Indianos valstijoje) darbuotojas Andrew Luettgenas. „Užsakymai buvo gaunami greičiau, nei buvo galima atlikti. Per 15 minučių dažnai matome 75, 80, 90 prekių užsakymus. Taip, tai taip įtempta!

"

Darbuotojai patyrė panašią patirtį liepos mėn., kai TK įsikūrusi įmonė surengė BOGO sandorio dieną.„Business Insider“ teigimu, dėl šios reklamos daugelis parduotuvių liko be ingredientų, trūko darbuotojų ir susidarė ilgos piktų klientų eilės, net apibūdindami tai kaip gryną chaosą. Šį kartą per Helovino renginį Bronkso vietos darbuotojai tvirtina, kad Chipotle ir toliau kelia pavojų darbuotojų pragyvenimui, nes atsitiktinai trumpina darbo valandas, pervargsta darbuotojus ir nemokėjo savo darbuotojams priemokų, kurias darbuotojai gauna už dirbtus klojinius ir staigiai pasikeitė jų tvarkaraščiai, rašoma vietos sąjungos pranešime. Dėl jų veiksmų daugeliui darbuotojų buvo sunku išsilaikyti iš šių atlyginimų, jau nekalbant apie savo šeimas. Taip!
Bendrovė teigia, kad problemos dėl šių paaukštinimų ir spaudimo darbuotojams nėra plačiai paplitusios ir yra tik pavieniai incidentai.
Pastebėjome su pertrūkiais susijusias problemas programoje, kai „Boorito“ reklama pirmą kartą buvo paleista rytinėje pakrantėje. Svetainė nebuvo paveikta, komandos išsprendė programos problemą ir netrukus po to pradėjome veikti.Iš beveik 3000 restoranų vienoje Niujorko vietoje turėjome problemų su darbuotojais, „Insider“ sakė vyriausioji verslo reikalų pareigūnė Laurie Schalow.Pažiūrėsime, kas nutiks kitą kartą, kai jie vykdys panašią akciją! "

Kategorija: