McDonald’s valgiaraščio kainas šiemet padidins 6%, praneša „Wall Street Journal“. Nepaisant to, kad Čikagoje įsikūręs tinklas paskelbė, kad trečiojo ketvirčio pajamos išaugo, jie didina meniu elementų, tokių kaip gruzdintos bulvytės ir Happy Meals, kainas. Kokia padidėjimo priežastis? Greito maisto restorano darbo užmokestis padidės 10 proc., o tiekimo sąnaudos – 4 proc. Aka, bendrovė šias išlaidas perveda tiesiai į užkandinę. Nežinome, kaip jūs, bet yra kažkas, kad greitas maistas brangsta pasaulinės pandemijos metu, o tai mums netinka. Štai viskas, ką reikia žinoti.

McDonald’s meniu kainų padidėjimas 2023 m.

Savo trečiojo ketvirčio ataskaitoje „McDonald’s“ pranešė investuotojams, kad uždirbo 2,15 mlrd. USD pelno, pasauliniai pardavimai išaugo 12,7 proc., o jų pardavimai tose pačiose parduotuvėse viršijo lygį iki Covid-19.

„Mūsų trečiojo ketvirčio rezultatai liudija mūsų neprilygstamą mastą ir judrumą“, – spalio 27 d. sakė McDonald’s prezidentas ir generalinis direktorius Chrisas Kempczinskis. „Mūsų pasauliniai palyginamieji pardavimai išaugo 10 %, palyginti su 2023 m., o tai buvo teikiama naudojant daugiakanalę patirtį, orientuotą į klientų poreikių tenkinimą.“

"

Tuo pat metu mėsainių milžinas pranešė, kad didesnės išlaidos viskam, pradedant darbuotojų atlyginimais ir baigiant popierinėmis prekėmis, bus perduotos vartotojams, o JAV kainos turėtų padidėti 6 %, palyginti su tuo, ką mokėjome už mėsainius ir bulvytes. metų. Oi! Bendrovė taip pat teigė, kad jai sunku pasamdyti pakankamai darbuotojų, kad jos restoranai dirbtų įprastomis darbo valandomis.Be abejo, tikėjausi ir tikėjausi, kad situacija pagerės galbūt šiek tiek greičiau, nei tai išsipildė“, – apgailestavo Kempczinskis, kalbėdamas apie pelną. Viskas blogėja ir blogėja! "

"

Auksinių arkų namai nėra vienintelis Amerikos restoranų tinklas, kuris antraisiais naujojo koronaviruso protrūkio metais paskelbė apie meniu kainų padidinimą. Didesnių virėjų ir tarnautojų atlyginimų paklausa, taip pat mėsos, pakuočių, augalinio aliejaus ir kitų prekių didinimas privertė Chipotle, Del Taco ir Chili&39;s priimti panašų sprendimą. O, kada visa tai baigsis!? Klientai jau kurį laiką pastebėjo, kad maisto grandinė, žinoma dėl savo vertės, atsisakė tokių dalykų kaip 1 USD meniu ir pristatė brangesnius, įžymybių remiamus kombinuotus paketus, kurių kaina siekia 10–30 USD. Tai ne tas McDonald&39;s, kuriame aš užaugau!"

Kategorija: