Ar tai džinas? Ar tai undinė? Sąžiningai, neįsivaizduojame, kaip apibūdinti naujausią Arianos Grande aprangą iš „The Voice“. Mes žinome tik tai, kad esame visiškai to apsėsti! 28 metų „7 Rings“ dainininkė seriale, kuris buvo rodomas, dėvėjo giliai turkio spalvos derinį, kurį sudarė apyrankė ilgomis rankovėmis (su rankovėmis virsta pirštinėmis, ne mažiau!) Pirmadienis, spalio 25 d., ir nuo to laiko nebegalėjome apie nieką galvoti! Ar „The Voice“ treneriams leidžiama demonstruoti tiek daug odos? Ar atlikėjai nesiblaškė? Turime tiek daug klausimų!

Iš tiesų, kai rugpjūčio 20 d., kai manome, kad tas konkretus epizodas buvo nufilmuotas, Ari „Instagram“ tinkle paskelbė savo „tinkamo“ aprangos vaizdą, iš tikrųjų gavome sėkmę. Taigi mes kantriai laukėme (tai melas, mes buvome ant savo vietų krašto ir beviltiškai laukėme, kol bus parodytas serialas!) daugiau nei du mėnesius. Apranga, kaip galite įsivaizduoti, tikrai buvo verta laukimo! Ir manome, kad 8 milijonai plius IG vartotojų, paspaudę tą patinka mygtuką, sutiko!

Dalindamasi savo aprangos nuotrauka, Ari rašė: „Vienas mėnuo @nbcthevoice ! tu tiesiog neturi supratimo. Man labai patinka šis pasirodymas ir visi, kurie dalyvauja. ir taip, aš ir toliau tai kartosiu iki rugsėjo 20 d., atsisveikinsiu. „Thank U, Next“ dainininkė prieš keturias dienas taip pat pasidalijo savo nuotrauka, kurioje ji pasukama kėdėje ir parašė: „Nokautai prasideda šįvakar @nbcthevoice :) teamariana.“

Grande buvo toks gaivus populiariojo NBC šou papildymas – ne tik savo asmenybe, energija ir, žinoma, su niekuo nesupainiojamu balsu (kaip toks didelis balsas iš tokios smulkios superžvaigždės? ), bet jos dailiai atrodo kiekvieną savaitę.Mums patiko visi ankstesni jos drabužiai, bet manome, kad jos naujausias apyrankės ir mini sijono derinys gali būti mūsų naujas mėgstamiausias! Užburianti spalva, puošmenos, dėmesys detalėms; galėtume tęsti amžinai!

Be beveik per daug provokuojančios televizijos aprangos, mums taip pat patinka, kad Ariana šiai progai parsivežė labiau sušvelnintą savo firminio kuodo variantą. Užuot turėjusi dangų rėžiantį ponį, dainininkė pasirinko labiau prislopintą ir neįvertintą pasirodymo versiją. Jis vis dar buvo glaustas, puikiai aptakus ir tiesus, kaip ir jos prekės ženklas iš praeities, tačiau šį kartą šiek tiek rafinuotesnis. Signature pony, bet 2023 m. leidimas, jei norite.

Kategorija: