Jennifer Aniston pagerbė savo serialo „Draugai“ kolegą Jamesą Michaelą Tylerį po to, kai po privačios kovos su prostatos vėžiu mirė 59 metų aktorius, suvaidinęs ikoninį Gunterio vaidmenį. Pirmadienį, spalio 25 d., emocingame „Instagram“ įraše 52 metų aktorė pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota scena iš paskutinio serialo sezono, kurioje Tailerio personažas prisipažįsta savo nemirštamą (ir, deja, nelaimingą) meilę savo personažui Reičelei. .

Aniston taip pat pridėjo Tailerio nuotrauką, kuri buvo daryta laidos filmavimo aikštelėje. „Draugai nebūtų buvę tokie patys be tavęs“, – įrašą parašė „The Morning Show“ aktorė.„Ačiū už juoką, kurį atnešėte į šou ir į mūsų visų gyvenimą. Tavęs taip trūks. JamesMichaelTyler“, – pridūrė ji, užbaigdama sudaužytos širdies jaustuką.

Remiantis Tailerio vadybininko paskelbtu pareiškimu, aktorius ramiai mirė savo namuose Los Andžele sekmadienį, spalio 24 d. „Jei vieną kartą jį sutikote, susiradote draugą visam gyvenimui. Jį išgyveno žmona Jennifer Carno, jo gyvenimo meilė“, – buvo pradėtas pareiškimas, o vėliau buvo sakoma, kad aktorius „drąsiai“ viešai paskelbė vėžio diagnozę, siekdamas paskatinti atlikti ankstyvus tyrimus ir išgelbėti gyvybes. . „Norėdamas padėti kuo didesniam skaičiui žmonių, jis drąsiai pasidalijo savo istorija ir tapo kovotoju už tai, kad sergantiesiems prostata jau nuo 40 metų būtų atliktas kraujo tyrimas.“

Tyleris papasakojo pasauliui apie savo 4 stadijos prostatos vėžio diagnozę birželį, po to, kai prieš mėnesį nedalyvavo Draugų susitikime. Vietoj asmeninio pasirodymo jis nusprendė trumpam pasirodyti per vaizdo nuorodą dėl savo blogos sveikatos; ir taip pat, cituoti jį tiesiogiai, nes jis nenorėjo „sukelti nuskriaustojo“ labai lauktam susitikimo šou.„Norėjau būti to dalimi ir iš pradžių ketinau bent jau su jais būti scenoje ir dalyvauti visose šventėse“, – „Today“ pasakojo Taileris. „Tai buvo kartaus saldumo, tiesą sakant. Labai apsidžiaugiau, kad buvau įtraukta. Tai buvo mano sprendimas fiziškai nedalyvauti toje veikloje ir pasirodyti Zoom, nes nenorėjau jo sumenkinti, žinote? Nenorėjau būti taip: „O, beje, Gunteris serga vėžiu.“

Shutterstock

"Aniston nebuvo vienintelė buvusi „Draugų“ žvaigždė, išreiškusi pagarbą aktoriui. Courteney Cox, suvaidinusi Monikos Geller vaidmenį, taip pat dalijosi emocinga duoklė, rašydama: Dėkingumo, kurį atsinešei į kambarį ir rodydavote kiekvieną dieną filmavimo aikštelėje, dydis prilygsta dėkingumui už tai, kad tave pažinau. Phoebe Buffay aktorė Lisa Kudrow pridūrė: James Michael Tyler, mes tavęs pasiilgsime. Dėkojame, kad esate šalia mūsų."

"Matas LeBlancas ir Davidas Schwimmeris, kurie atliko atitinkamai Joey Tribbiani ir Ross Gellerio vaidmenis, taip pat pateikė komentarų socialinėje žiniasklaidoje, o Mattas rašė: Mes daug juokėmės, bičiulis.Būsite pasiilgę. RIP mano draugas. Davidas pridūrė: Džeimsai, ačiū, kad atlikote tokį nuostabų, nepamirštamą vaidmenį filme „Draugai“ ir už tai, kad buvote toks didelės širdies džentelmenas, o ne ekrane. Tavęs pasiilgsi, bičiuli."

Kategorija: