Tarp Jennifer Lopez ir Beno Afflecko reikalai kaista. Atrodo, kad naujoji porelė negali atsiriboti vienas nuo kito ir nuolat bendrauja nuo tada, kai atgaivino savo santykius per neseniai vykusį pabėgimą į Montaną.

Abu neseniai nutraukė ilgalaikius santykius ir gyvena skirtingose šalies pusėse, tačiau atrodo, kad tai nesukėlė rūpesčių ar dvejonių nei 51 m. Lopezui, nei 48 m. Affleckui.

"Jennifer vis dar labai džiaugiasi, kaip viskas klostosi, portalui People patvirtino š altinis ir pridūrė, kad pora „bendrauja kiekvieną dieną“."

Gerai! Žurnalas iš kito š altinio išgirdo: „Šiuo metu jie eina su srautu ir planuoja susitikti kuo dažniau, tačiau dar reikia ką nors aptarti, kol jie oficialiai paskelbiami viešai.

„Beno idėja buvo nuvykti į Montaną, vietą, kurią jis be galo myli, ir jie ten puikiai praleido laiką tiesiog prisiglaudę ir būdami kartu be jokio spaudimo.“

„Labai aišku, kad jie vėl labai stipriai įsimylėjo vienas kitą, bet jie nenori nieko jaudinti klijuodami etiketes ar darydami sau per didelį spaudimą“, – pridūrė š altinis. „Kai ateis tinkamas laikas ir darant prielaidą, kad tarp jų ir toliau viskas klostysis romantiškai, greičiausiai po mėnesio ar dviejų, jie tikriausiai eis į Instagram pareigūnus arba išeis ranka rankon į restoraną.

Lopez ir Affleckas susitiko beveik iškart, kai Lopez paskelbė, kad jos sužadėtuvės su beisbolo žaidėju Alexu Rodriguezu baigėsi.

"Kaip pranešė žmonės, Benas susisiekė su Jennifer kaip draugu. Jis buvo vienišas ir manė, kad ji taip pat gali būti vieniša. Pora, matyt, „prisijungė iš karto“."

Lopez atsisveikino su buvusiu sužadėtiniu Alexu Rodriguezu balandžio mėn., kai buvo kartu ketverius metus ir dvejus buvo susižadėję. Pora dėl pandemijos du kartus atidėjo savo vestuves, o dabar nusprendė išsiskirti.

Bendrame pareiškime jie sakė: „Supratome, kad esame geresni kaip draugai ir tikimės, kad tokie liksime. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vieni kitus vykdydami bendrus verslus ir projektus. Linkime geriausio vieni kitiems ir vieni kitų vaikams. Iš pagarbos jiems, vienintelis kitas komentaras, kurį turime pasakyti, yra ačiū visiems, kurie atsiuntė gerus žodžius ir palaikymą.“

Splash News

Benas Affleckas taip pat yra buvęs Jennifer Lopez sužadėtinis. Pora pirmą kartą susitikinėti pradėjo 2002 m. ir susižadėjo prieš atidėdami savo vestuves ir galiausiai išsiskyrė 2003 m.

Per 17 metų, kai Lopezas ir Affleckas buvo skyrium, abu susituokė, susilaukė vaikų ir išsiskyrė su savo sutuoktiniais. Dabar, kai jie išgyvena kitą gyvenimo skyrių, galbūt pora yra pasirengusi atkurti ankstesnius santykius.

Kategorija: