Visoje šalyje pradėjus naudoti Covid vakciną, apribojimai panaikinami pačiu didžiausio vestuvių sezono metu. Ir nors ne paslaptis, kad tendencijos ateina ir praeina kiekvienais metais, 2023-ieji vis tiek bus šiek tiek kitokie, nes poros (ir jų planuotojai) sugalvos būdų, kaip užtikrinti, kad svečiai jaustųsi saugūs ir linksmintųsi. Be to, yra tam tikrų tendencijų, kurios tiesiog išsisuko, su pandemija ar be jos. Siekdami palengvinti planavimo procesą, paprašėme keleto geriausių vestuvių profesionalų pasidalinti tendencijomis, kurias šiais metais jaunieji ir nuotakos turėtų praleisti duodami įžadus.

Shutterstock

Neutralios spalvos

"Peržengiant 2023 m. poros pasirinks ryškias spalvas, o ne neutralias spalvas, sako Bri iš The Bridal Finery. Ji aiškina, kad poros naudojasi įvairiais būdais, kaip suteikti savo vestuvėms gyvybės, naudodamiesi ryškiomis spalvomis papuošaluose, patalynėse ar vestuvių vakarėlio aprangoje."

Shutterstock

Sėdynės eilėje

Tradicinės ceremonijos sėdynės eilėje oficialiai išleistos, sako Kylie Carlson iš Vestuvių akademijos. Poros prisitaiko prie socialinio atsiribojimo gairių pridėdamos papildomos erdvės tarp svečių, kad būtų patogiau. Be to, jie atsisako sulankstomų kėdžių ir renkasi senovinių baldų, pvz., pliušinių sofų ir aksominių fotelių, nuomą, kad namų ūkiai galėtų sėdėti kartu.

Shutterstock

Uniformos gėlės

"Pasak Eddie Zaratsian iš Eddie Zaratsian Lifestyle & Design, tendencija naudoti išskirtinį žiedą puokštei ar puošmenai įgyvendinta. Pastaraisiais metais matėme pastebimą perėjimą prie žaidimo su daugybe veislių ir spalvų, kad pasiektume tą apaugusio sodo pojūtį, sako jis. Tai tęsis tik iki 2023 m., nes poros pasirenka vešlią žalumą, maišydamos džiovintas ir šviežias gėles, taip pat įpindamos keletą dažytų žiedlapių ir vaisių."

Shutterstock

Gyvūnai pasirodymui

Poros tampa vis draugiškesnės aplinkai ir suvokia vestuvių laukinės gamtos šou bei jų nežmoniškus dalykus, pažymi Allyson Galloway iš WISPP Productions. Tai reiškia, kad baigiasi balandžių paleidimai, skraidyklės dėžėse, dygliai su tekilos padėklais ir panašiai.

Shutterstock

Keraraiščio nuėmimas/puokštės mėtymas

"Šis jau kurį laiką miršta lėta mirtimi, bet kartu su saugos protokolais, o visiems iš tikrųjų tik bendrai supratęs, manau, kad šiais metais pagaliau persikėlė keliaraiščio nuėmimas ir puokštės mėtymas istorijos knygose, sako Artemas Lomazas iš NinetyThree Entertainment. Pašalinus tai, taip pat bus daugiau laiko skirti šventei ir šokiams."

Shutterstock

Atviras maistas ir gėrimai

Nemokami visi maisto griebtuvai lauke – spurgų sienelės, šampano sienelės ir ganyklos stalai – šiais metais gaminami dėl Covid, sako Galloway.

Shutterstock

Švediškas stalas

"Švediško stalo stotys neveikia dėl „Covid“ susirūpinimo, sako JoAnn Gregoli iš JoAnn Gregoli „Elegant Occasions“. Poros vietoj nesibaigiančių savitarnos eilių renkasi pietus ir maisto sunkvežimius. Ji sako, kad jei pora nori įvairaus maisto, apsvarstykite galimybę surengti stoties vakarėlį, kuriame kiekvienoje stotyje dirbtų su pirštinėmis."

Kategorija: