Salma Hayek neseniai atskleidė, kad praėjusiais metais išgyveno žiaurų COVID-19 atvejį. Aktorė atviravo interviu su Variety ir pasidalijo, kad virusu užsikrėtė labai anksti pandemijos metu.

Ir, kaip ir daugeliui žmonių, Hayeko patirtis su virusu buvo pražūtinga ir pavojinga gyvybei. Jai prireikė beveik dviejų mėnesių, kol ji išgyveno ligą, ir jai net reikėjo skirti deguonies.

Hayekas pasakojo Variety: „Gydytojas prašė manęs važiuoti į ligoninę, nes buvo taip blogai. Aš pasakiau: „Ne, ačiū. Verčiau mirti namuose.’“

Aktorė galiausiai septynias savaites praleido izoliuota kambaryje savo namuose Londone, kurį dalijasi su vyru, „Kering“ generaliniu direktoriumi François-Henri Pinault ir 13 metų dukra Valentina.

Laimei, Hayek atsigavo po beveik mirtinos kovos su COVID-19. Nuo to laiko ji netgi galėjo grįžti į darbą.

Praėjusį balandį ji grįžo į savo įprastą filmavimo rutiną, dirbdama Ridley Scotto filme „House Of Gucci“, kuriame taip pat vaidina Lady Gaga ir Adamas Driveris. Filme Hayekas „vaidina aiškiaregę, kuri buvo nuteista už tai, kad padėjo Patriziai Reggiani (Lady Gaga) surengti 1995 m. jos buvusio vyro Maurizio Gucci (Adam Driver), Gucci mados imperijos įpėdinio, nužudymą.

54 metų aktorė taip pat vaidins filme „The Hitman’s Wife’s Bodyguard“, kuris pasirodys kitą mėnesį. Ji buvo baigusi šio projekto filmavimą prieš pandemiją, nors išleidimas buvo atidėtas daugiau nei metus.

Ir jei viso to nepakaktų, Hayekas taip pat startuos būsimame Marvel filme „Amžinieji“, paremtame komiksų serija. Šis filmas bus išleistas vėliau šiais metais.

„Splash News“ / „Shutterstock“.

Salma Hayek nėra vienintelė įžymybė, kuri neseniai pasidalijo savo patirtimi apie COVID-19. Pink neseniai pasidalijo savo istorija ir atskleidė, kad ji taip pat tikėjo, kad gali mirti.

"Kova su COVID-19 kartu su savo 3 metų sūnumi buvo pati sunkiausia fiziškai ir emociškai sudėtinga patirtis, kurią esu išgyvenusi būdama mama, praėjusiais metais NBC News rašė Pink. Praėjus kelioms savaitėms po tyrimo rezultatų, mano sūnus vis dar sirgo ir karščiavo. Tai buvo baisus laikas, nežinant, kas gali būti toliau."

Kategorija: