Dua Lipa nesvetimas katės kostiumas su prigludęs prie odos arba tvankus drabužis su iškirptomis iškirptėmis, o popsuperžvaigždė tiesiog sužavėjo seksualų daiktą su abiem šiomis savybėmis! „Levituojanti“ hitų kūrėja, 26 m., ką tik apsivilko stulbinantį juodą kombinezoną su pilvą atidengiančiais iškirpimais ir nusifotografavo atsitiktinėje vonios fotosesijoje, o praėjusią savaitę pasidalijo nuostabiais kadrais su savo 82,9 mln. IG sekėjų. (Ne, mes vis dar to nesibaigėme).

Visada madingas „Nepradėk dabar“ dainininkas vilkėjo berankoviu, išlenktą juodos spalvos „Jade Cotton Jumpsuit“ iš italų kultinio prekės ženklo „Cormio“ su 3 iškirptėmis, rumbuotu audiniu. , 3 mieli maži turkio spalvos lankeliai ir apačia, besibaigianti ties keliu.Ji suporavo šį įspūdingą kūrinį su sidabriniais, tviskančiais „100 mm Double Bow Crystal-Embellished“ pompomis iš Tbilisyje įsikūrusio prekės ženklo „Mach and Mach“ ir įkėlė 6 nuostabius kadrus, kad parodytų visą savo aprangą.

Savo antraštėje Lipa rašė: „maudymosi istorijos“ dalijasi veidrodine asmenuke su drauge Sarah Lysander, kita nuotrauka, kurioje Ateities Nostalgijos atlikėja žavingai stovi vonioje, antra veidrodinė nuotrauka, kurioje parodytos jos kombinezono detalės. kitos viso kūno nuotraukos ir jos blizgančių batų nuotrauka iš arti.

Norėdama papildyti savo išvaizdą, Lipa užsimovė stambius, stilingus, tarpusavyje nederančius žiedus, pridėjo subtilius žiedinius auskarus ir užsimovė savo ilgas, vidurinėmis dalimis, tamsiai rudos spalvos, palaidų bangelių stilių. Jos išvaizda vakarui atskleidė įmantrias tatuiruotes, neįtikėtiną, tonuotą figūrą ir krištolo mėlynumo manikiūrą, derantį prie kombinezoną puošiančių lankelių. Patinka!

Kategorija: