Ar stengiatės tobulinti savo odos priežiūros rutiną? Kadangi yra tiek daug įvairių grožio produktų, kurie teigia, kad yra daug naudos, tai tikrai gali būti nelengva užduotis. Galiausiai jūsų odos priežiūros rutina turėtų būti labai individualizuota; Produktai, kurie jums labiausiai tinka, priklausys nuo jūsų odos tipo ir jūsų asmeninių odos priežiūros tikslų. Tačiau yra keletas įprastų klaidų, dėl kurių gali kilti problemų, nesvarbu, kokia jūsų veido oda.

Norėdami sužinoti daugiau apie įprastus spąstus, kurių turėtumėte vengti, jei norite turėti sveiką, gražią odą, kalbėjomės su sveikatingumo ir odos atkūrimo specialiste bei Vivre SkinLabs įkūrėja ir generaline direktore Mina-Jacqueline Au.Au mums pasakė, kad kalbant apie odos priežiūrą, paprastumas visada yra svarbiausias dalykas – tai reiškia, kad neturėtumėte persistengti dėl naudojamų produktų kiekio ar naudojimo dažnumo.

Shutterstock

Per daug produktų naudojimas

Galbūt manote, kad brangių odos priežiūros produktų atsargos ir daug laiko reikalaujanti 10 žingsnių kasdienė ryte ir vakare yra geriausias būdas pasiekti nuostabią, spindinčią odą. Tačiau, pasak Au, gali būti visiškai priešingai.

"Iš tikrųjų geriausia klysti dėl paprastumo, kai kalbama apie produktus, kuriuos tepate ant odos. Aš visada pamokslauju savo pacientams, kad veiksmingas ir tinkamas odos priežiūros režimas turi būti labai paprastas, aiškina Au."

"Tiesą sakant, kai kartu naudojate tam tikrus produktus, jie gali net panaikinti vienas kitą, todėl jūsų įprasta kasdienybė gali tapti beveik nenaudinga. „Au“ įspėja, kad jei dermatologas ar odos specialistas jums nenurodė kartu dėti veikliąsias medžiagas ant veikliųjų medžiagų, rizikuojate praskiesti ir net paneigti kiekvieno produkto veiksmingumą."

"Au rekomenduoja, kad viskas būtų paprasta, taikant valymo, paruošimo, gydymo ir sandarinimo rutiną bei laikytis aukštos kokybės produktų, kurie keičia odos biologiją, o ne tik suteikia aktualų momentinį pasitenkinimą. Supratau!"

Shutterstock

Per didelis šveitimas ir perplovimas

Au sako, kad dar viena didelė klaida, kurią daugelis žmonių daro savo odos priežiūros rutinoje, yra pernelyg intensyvus šveitimas ir valymas. Nors abu šie žingsniai yra būtini, per dažnai atlikdami bet kurį iš jų, galite pakenkti jūsų odai.

"Jei kovojate su spuogais ar riebia oda, galite jausti poreikį per daug kompensuoti veidą prausdami veidą daugiau nei du kartus per dieną, kad oda būtų kuo švaresnė ir be riebalų. Tačiau Au sako, kad turėtumėte to vengti bet kokia kaina – tai gali padaryti jūsų veidą dar riebesnį. Jei per daug prausite veidą, jūsų oda iš tikrųjų gali pradėti gaminti daugiau aliejų, aiškina ji.Skalbkite ne daugiau kaip du kartus per dieną."

" Kita vertus, per didelis šveitimas sukels savo problemų. Per didelis šveitimas gali sukelti paraudimą, sudirginimą, o oda gali būti blogesnės būklės, nei pradėjote, sako Au. Tiesą sakant, ji pažymi, kad per daug šveitimo gali net pažeisti jūsų odos barjerą. Ji pabrėžia, kad tam reikia laiko, o sveikos odos barjeras yra labai svarbus. Būtent dėl to jūsų oda yra sveika. Pastebėta!"

"Atrodo, kad didžiausias Au patarimas yra mažiau yra daugiau. Jei laikysitės paprastos rutinos, laikykitės tik jums reikalingų produktų, o valysite ir šveičiate tik tada, kai reikia, greitai pasieksite sveikesnę odą."

Kategorija: