Fotografavimas yra puikus būdas įamžinti savo prisiminimus. Neabejotina, kad tiek, kiek norime gyventi šia akimirka, taip pat norime ją užfiksuoti. Dažniausiai mums patinka kalbėti apie šiuos prisiminimus ir dalytis šiomis nuotraukomis su kitais. Niekas nepranoksta jausmo, kai išgyvenate ir prisimenate geriausius savo gyvenimo laikus. Technologijų dėka tai įmanoma, o turinį galima siųsti vienu mygtuko paspaudimu.

Tačiau jei esate iPhone naudotojas, įsiklausykite: yra tam tikras Vietos paslaugų nustatymas, dėl kurio gali kilti pavojus jūsų saugumui.Kai šis nustatymas įgalintas ir gavėjas išsaugo jūsų nuotrauką ar vaizdo įrašą, tiesiog perbraukęs aukštyn gali iš karto pasiekti jūsų buvimo vietą. (Yikes!) Peržiūrėkite šį „TikTok“ vaizdo įrašą žemiau, kad sužinotumėte daugiau.

@srh0e

Kokį vaizdo įrašą turėčiau sukurti toliau? metaduomenys nuotraukos vaizdo įrašai vietos privatumas

♬ originalus garsas - srh0e

TikTok naudotojas @srh0e paaiškina, kaip išjungti tą vietos paslaugų nustatymą, kad galėtumėte apsaugoti informaciją nuo savo nuotraukų ir vaizdo įrašų ir užtikrinti, kad niekas negalės sužinoti, kur gyvenate. Jis sako: „Eikite į nustatymus. Tada tai, ko norite ieškoti, yra privatumas. Spustelėkite privatumas. Spustelėkite vietos paslaugos. Ir tada jūs norite slinkti iki galo iki ten, kur sakoma „Kamera“. Kai pateksite į dalį, kurioje rodomos įvairios prieigos prie vietos parinktys, pasirinkite niekada. Tai paskutinis žingsnis, o kai tai padarysite, @srh0e praneša, kad „turėtum būti geras“.

Turinio kūrėjas @jessicawangofficial parodo dar vieną būdą apsaugoti nuotraukų ir vaizdo įrašų metaduomenis.Prieš bendrindami turinį, braukite aukštyn ir spustelėkite „Parinktys“. Bus rodomi keli nustatymai, įskaitant vieną vietą. Jessica perspėja: „Būtinai išjunkite vietą“. Tai galite padaryti tiesiog perjungdami mygtuką į kairę, kad jis būtų visiškai išjungtas.

@jessicawangofficial

iPhone paslaptis, kurios nežinojai iphonetricks iphonetrick privatumas iphonehack

♬ originalus garsas - Jessica Wang

Tuo metu, kai tobulėja technologijos, labai svarbu, kad jūsų informacija, ypač jūsų vieta, būtų saugi. Apsvarstykite šį gyvenimą keičiantį patarimą ir nusiųskite jį kam nors, kam jo gali prireikti!

Kategorija: