Svorio metimas yra individualizuota kelionė; yra daug veiksnių, galinčių turėti įtakos jūsų medžiagų apykaitai ir svorio metimo greičiui. Tačiau tam tikri gyvenimo būdo ir mitybos pokyčiai tikrai padės pagreitinti procesą. Vienas iš pakeitimų, kuriuos galite padaryti norėdami numesti svorio greičiau, tai teikti pirmenybę tinkamai mitybai, atsisakant perdirbto maisto ir kasdien valgyti visavertį maistą, kuris skatina medžiagų apykaitą.

Jei norite į savo racioną įtraukti daugiau riebalus išstumiančio maisto, pateikiame keletą nuostabių patarimų. Kalbėjomės su dietologe Trista Best of Balance One Supplements, kuri nurodė tris skanius, universalius ingredientus, kuriuos galite valgyti kiekvieną dieną, kad paskatintumėte svorio metimą: raudonąją papriką, ciberžolę ir kiaušinius.

Shutterstock

Raudonosios paprikos

"Tikriausiai jau žinote, kaip svarbu valgyti daržoves, o tinkamų daržovių pasirinkimas yra puikus būdas numesti svorio. „Best“ rekomenduoja saldžiosios paprikos yra idealios daržovės, kurias galima pridėti prie svorio metimo dietos."

Raudonosios paprikos yra kvapnios, universalios, mažai kaloringos ir daug maistinių medžiagų. Dėl to jie yra puikus ingredientas (arba užkandis!) valgyti kiekvieną dieną.

"Vienas geriausių dalykų, susijusių su šia daržove, yra tai, kad galite jų dėti į beveik bet kurį patiekalą. Raudonosios paprikos gali būti lengvai įtraukiamos į daugumą receptų, sako Bestas. Jie yra gana universalūs, nes juos galima vartoti žalius ant salotų arba virti, pjaustyti arba sum alti ir dėti į sriubas ar troškinius. Smagu!"

"Best sako, kad jie taip pat padeda sukurti sotumo jausmą pavalgius, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis, kad tarp valgymų išalksite ir užkandžiausite riebiu maistu, kad tai kompensuotumėte. Tobula!"

Shutterstock

ciberžolė

"Jei ieškote geriausio ingrediento, kuris paįvairintų maistą ir padėtų numesti svorio, ciberžolė yra puikus pasirinkimas. Best sako, kad šis prieskonis yra puikus priedas prie esamo svorio metimo režimo. Už tai galite padėkoti ciberžolės priešuždegiminėms savybėms."

"Uždegimo mažinimas organizme turi beveik tiesioginį poveikį nutukimo prevencijai arba sumažinimui ir bendram kūno svoriui, aiškina Bestas. Sumažinus uždegimą organizme, jūsų medžiagų apykaita gali efektyviau deginti kalorijas."

"Svarstote, kaip geriausiai įtraukti šį riebalus šalinantį prieskonį į savo mitybą? Geriausia jį dėti į šakniavaisius ir kryžmažiedžius daržoves, pavyzdžiui, žiedinius kopūstus ar bulves. Ji priduria, kad jis turi ryškų pipirinį skonį, tinka pikantiškesniems patiekalams. Suskaičiuokite mus!"

Shutterstock

Kiaušiniai

Kiaušiniai yra klasikinis medžiagų apykaitą skatinantis ingredientas, kuris yra pagrindinis bet kokio svorio metimo režimo pagrindas. Best sako, kad taip yra todėl, kad jie padidina terminį maisto poveikį (TEF), kuris padeda pagreitinti medžiagų apykaitą.

"Kai šie maisto produktai yra virškinami, jie pakelia vidinę kūno temperatūrą, o tai padidina per tą laiką sudegintų kalorijų kiekį, aiškina ji. Tai reiškia, kad valgydami deginate kalorijas. Tai beveik skamba per gerai, kad būtų tiesa – ypač tokio skanaus, universalaus maisto!"

"Kiaušiniai gali patekti į beveik bet kokį patiekalą, todėl juos įtraukti į savo mitybą bus lengva. Tiesiog būtinai venkite virti jų su bet kokiu aliejumi, jei bandote numesti svorio. Virti kiaušiniai yra puikus užpilas, o b altymai salotoms, o kepti kiaušiniai yra puikus pusryčių kiaušinių pasirinkimas be aliejaus, siūlo Best. Skanaus!"

Žinoma, dienos pabaigoje jūsų asmeninis svorio metimo planas turėtų būti būtent toks: individualizuotas.Jums tinkamiausia dieta priklausys nuo specifinių jūsų organizmo poreikių, todėl prieš imdamiesi kokių nors drastiškų pokyčių visada pasitarkite su gydytoju. Tačiau dažniausiai jūs negalite suklysti vartodami šiuos dietologų patvirtintus maisto produktus. Greitai skubėsime į virtuvę pasigaminti medžiagų apykaitą skatinančio maisto su visais!

Kategorija: