Mūsų nauja mėgstamiausia įžymybių pora gali būti rimtesnė, nei manėme! Sklando gandai, kad Pete'o Davidsono naujausia tatuiruotė skirta jo draugės Kim Kardashian vaikams, kuriuos ji dalijasi su buvusiu vyru Kanye Westu. Savaitgalį „Saturday Night Live“ žvaigždė (28 m.) dalyvavo „Netflix is a Joke: The Festival“ renginyje Fonda teatre Los Andžele su Kardashian šalia.

Paparacų nufotografuotose nuotraukose gerbėjai gali pamatyti naują rašalą ant jo raktikaulio, ant kurio parašyta „KNSCP“. „Twitter“, „Instagram“, „TikTok“ ir kitur Davidsono naujojo tat vaizdai akimirksniu paplito, nes jo gerbėjai mano, kad 5 raidės reiškia „Skims“ įkūrėją (41 m.) ir jos 4 vaikus – North, 8, Saint, 6, Chicago, 4 ir psalmė, 2.

Nors nei Davidsonas, nei Kardashian nepatvirtino, ar gandai apie tai, kam tos raidės yra teisingi, Staten Islando karaliaus aktorius turi keletą paminėjimų, skirtų KKW Beauty magnatui, todėl šios gerbėjų teorijos nėra iš piršto laužtos. klausimas. Kaip Kardashian kalbėjo apie savo pasirodymą Ellen Show dar kovo mėnesį, jos gražuolė turi „šiek tiek daugiau nei“ 3 jos įkvėptas tatuiruotes. "Kiti yra, kaip, mieli dalykai", - sakė ji tuo metu. „Manau, kad mano mėgstamiausia, čia parašyta (rodo į raktikaulį): „Mano mergina yra teisininkė.“ Ir ta tikrai miela. Ji taip pat atskleidė, kad Davidson ant jo krūtinės yra jos vardas.

Be gandų kurstymo apie naujausią Davidsono kūno modifikaciją, pora taip pat susimąstė dėl kitų dviejų bendrų pasirodymų ant raudonojo kilimo šią savaitę. Šį savaitgalį per B altųjų rūmų korespondentų vakarienę Kardashian pasipuošė blizgančia, išlenkta Balenciaga suknele, o Davidsonas priderino jos energiją prie stilingo kostiumo (ir jis pridėjo Vans sportbačius, kad galėtų pasipuošti).

Duetas taip pat puikiai įžengė į MET Gala pirmadienio vakarą, nes Kardashian vilkėjo istorinę Jean Louis suknelę, kurią Marilyn Monroe išgarsino dainuodama „Happy Birthday“ prezidentui Johnui F. Kennedy 1962 m., o Davidsonas dar vienas klasikinis smokingas, dengiantis naują rašalą, kurį visi toliau analizuoja.

Kategorija: