Gerbėjai buvo susirūpinę po to, kai 25 metų Hailey Bieber kovo pradžioje buvo išsiųsta į ligoninę po to, kai pusryčiaudama su savo vyru Justinu (28 m.) patyrė į insultą panašių simptomų. Pirmą kartą modelis apie incidentą papasakojo savo Instagram sektojams po 2 dienų. vėliau kovo 12 d. ir praėjusią savaitę ji plačiau apie savo patirtį atskleidė vaizdo įraše, kurį pasidalijo socialinėje žiniasklaidoje.

Rhode Beauty įkūrėja tiesiogiai kalbėjosi su savo 43,7 mln. sekėjų ir paaiškino, kad nori papasakoti savo istoriją „savo žodžiais“, ir paaiškino, ką ji pavadino „baisiausia savo gyvenimo akimirka“.Ji papasakojo, kas jai ir Justinui atrodė kaip įprasta diena, kai pajuto pirštų tirpimą ir skausmą, peršaunantį ranką. Kai Justinas paklausė, ar jai viskas gerai, Hailey pasakojo, kad ji „negalėjo kalbėti“, pridūrė, kad „dešinė mano veido pusė pradėjo kabėti, aš negalėjau ištarti sakinio“.

Nors šiuo metu ji negalėjo bendrauti, ji sakė prisiminusi, kad jautė siaubą, būdama įsitikinusi, kad ją ištiko insultas. „Mano galvoje sukosi tiek daug dalykų, svarbiausia: „Mane ištiko insultas. Aš tikrai bijau, nežinau, kodėl taip nutinka, ar dėl to turėsiu nuolatinių problemų?’”

Laimei, Justinas nedelsdamas iškvietė gydytoją ir Hailey buvo pripratusi prie ligoninės, kur sužinojo, kad ji nepatyrė oficialaus insulto, o jaučia skausmą dėl nedidelio kraujo krešulio smegenyse, dar vadinamą trumpalaikiu. Išeminis priepuolis (dažniausiai vadinamas „mini insultu“). „Jaučiasi kaip ištikus insultui, išskyrus tai, kad mano kūnas sugebėjo gana greitai jį išspręsti, o tada visą likusią dienos dalį neturėjau jokių problemų. visą likusį laiką, kol buvau ligoninėje.”

Hailey pasidalijo, kad ji vėl galėjo kalbėti, kai pasiekė skubios pagalbos skyrių, kur gydytojai jai diagnozavo patentuotą foramen ovale (PFO), kuris yra maža anga širdyje, kuri paprastai užsidaro po gimimo. bet ne jos atveju. „Jie nustatė, kad aš turiu penktą PFO, o tai yra aukščiausias įvertinimas, kokį tik galite turėti. Manasis buvo gana didelis“, – sakė ji. „Mano kraujo krešulys išbėgo pro atvartą arba skylę mano širdyje ir nukeliavo į smegenis, todėl turėjau TIA. Hailey taip pat pažymėjo, kad ją slėgė „tobula audros“ veiksnių, kurie turėjo įtakos jos kraujo krešulių susidarymui, įskaitant kontraceptines tabletes, COVID ir neseniai skrido.

Bieberiui buvo atlikta skylės uždarymo procedūra, kuri, matyt, „praėjo sklandžiai“ ir nuo to laiko atsigauna namuose, vartodama aspirino ir kraujo skiediklių mišinį. „Didžiausias dalykas, kurį jaučiu nuoširdžiai, yra tai, kad jaučiuosi tikrai palengvėjęs, kad sugebėjome viską išsiaiškinti, kad sugebėjome tai uždaryti, kad galėsiu tiesiog išeiti iš šios tikrai baisios situacijos ir tiesiog gyventi. Mano gyvenimas.”

Galiausiai ji pabrėžė, kad kraujo krešulys praeina savaime ir kad po kelių mėnesių ji jaučiasi daug geriau. „Jei kas nors tai žiūri, kas patyrė tą patį ar ką nors panašaus, aš tikrai tave užjaučiu ir suprantu, kaip tai keičia gyvenimą ir baisu“, – sakė ji vaizdo įraše, tikėdamasi, kad kiti gali paguosti. taip pat dalijasi savo patirtimi. To paties vaizdo įrašo aprašyme savo „YouTube“ kanale Hailey pridėjo nuorodas į sveikatos priežiūros organizacijas ir Planned Parenthood.Dar kovo mėnesį Hailey pripažino sveikatos priežiūros darbuotojus, kurie palaikė ją per traumuojantį įvykį, ir meilę, kurią ji buvo dėkinga iš gerbėjų. „Nors tai tikrai buvo viena iš baisiausių akimirkų, kurias aš kada nors išgyvenau, dabar esu namuose ir jaučiuosi gerai, todėl esu labai dėkinga ir dėkinga visiems nuostabiems gydytojams ir slaugytojams, kurie manimi rūpinosi“, – sakė ji. Laikas. „Ačiū visiems, kurie linkėjo geros nuotaikos ir rūpesčio, už palaikymą ir meilę.„Džiaugiuosi, kad tau gerai, Hailey!

Kategorija: